4 yıldızlı otel sahibi sahte içkiden tutuklandı

ANTALYA’nın Manavgat ilçesinde piyasaya sahte alkollü içki sürmeye çalışan 4 yıldızlı otel sahibi M.B. çıkarıldığı sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandı.

4 yıldızlı otel sahibi sahte içkiden tutuklandı
04 Eylül 2019 - 11:23 - Güncelleme: 04 Eylül 2019 - 11:33
Reklam

4 yıldızlı otel sahibi sahte içkiden tutuklandı!


Manavgat’ın Side turizm bölgesinde bazı kişi veya kişilerin piyasaya sahte içki sürmeye çalıştığı ihbarı üzerine Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri araştırma başlattı. Yapılan araştırma sonucunda, Side’de bulunan 4 yıldızlı bir otelde sahte alkollü içki olduğu ve otel sahibi olan M.B.’nin piyasaya sahte içki sürmeye çalıştığı tespit edildi. 

Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan alınan karar doğrultusunda jandarma ekipleri tarafından önceki gün otelde arama yapıldı. Yapılan arama sonucunda otelin depo kısmında, bir kısmı şişelenmiş, bir kısmı da bidonların içinde 110 litre cin, 150 litre votka ve 90 litre rakı olmak üzere toplam 350 litre, sahte alkollü içki ele geçirildi.  Sahte alkollü içkilerle ilgili olarak otel sahibi M.B. gözaltına alındı.

Jandarmada işlemleri tamamlanan M.B. dün adliyeye sevk edildi. Cumhuriyet savcısı tarafından sorgulanan M.B., tutuklanma talebiyle sulh ceza hakimliğine gönderildi. Hakim karşısına çıkan M.B. ‘5607 Sayılı Kaçakçılık Kanununa Muhalefet’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haber: Mithat ABAKAN

Ne Olmuştu? (detaylar için tıklayınız)

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum