ADAP’ta Hakan ŞİMŞEK yeniden dönem başkanı
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ADAP'ta Hakan ŞİMŞEK yeniden dönem başkanı

Manavgat Aile Derneği'nin de aralarında bulunduğu, Antalya ve ilçelerindeki sivil toplum kuruluşları tarafından kurulmuş olan Akdeniz Dayanışma Platformu ADAP; 2017 yılı son olağan aylık toplantısını, Antalya Sağlık Eğitim Gençlik Spor Kültür ve Dayanışma Derneği ANSED'in ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Gündem gereği yapılan dönem başkanlığı seçiminde Adaleti Savunanlar Derneği ASDER temsilcisi Hakan Şimşek'in başkanlığının devamı yönünde karar çıktı.

04 Aralık 2017 - 15:29

ADAP'ta Hakan ŞİMŞEK yeniden dönem başkanı

Manavgat Aile Derneği'nin de aralarında bulunduğu, Antalya ve ilçelerindeki sivil toplum kuruluşları tarafından kurulmuş olan Akdeniz Dayanışma Platformu ADAP; 2017 yılı son olağan aylık toplantısını, Antalya Sağlık Eğitim Gençlik Spor Kültür ve Dayanışma Derneği ANSED'in ev sahipliğinde gerçekleştirdi. 
Gündem gereği yapılan dönem başkanlığı seçiminde Adaleti Savunanlar Derneği ASDER temsilcisi Hakan Şimşek'in başkanlığının devamı yönünde karar çıktı.
Toplantıda; her yıl yenilenen dönem başkanlığı seçimlerinin bundan böyle 3 yılda bir yapılması ve 2017 yılının dönem başkanlığını yapan Hakan Şimşek'in 2 yıl daha görevini sürdürmesi oy birliği ile kabul edildi.

Ömer Karça / Manavgat

Bu haber 1197 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x