Aleyna Tilki Manavgat'ta: Bizim playlist biraz karışık

ANTALYA’nın Manavgat ilçesinde bu sene 23’ncüsü düzenlenen barış suyu festivalinde sahne alan Aleyna Tilki, şarkılarının az olduğunu itiraf ederek, “Benim kaç tane şarkım var ki!” dedi.

Aleyna Tilki Manavgat'ta: Bizim playlist biraz karışık
27 Temmuz 2019 - 14:00 - Güncelleme: 27 Temmuz 2019 - 14:17
Reklam

ALEYNA TİLKİ VE  CEM BELEVİ 23. MANAVGAT BARIŞ SUYU FESTİVALİ SAHNESİNDE

Antalya'nın Manavgat ilçesinde, düzenlenen Barış Suyu Kültür, Sanat, Turizm ve Gençlik Festivali’nde gündüz sürat tekneleri, su jetlerinden oluşan deniz araçlarından oluşan kortej düzenlendi. 

Renkli görüntülerin oluştuğu kortejde, su jetleriyle ırmakta çeşitli gösteriler yapıldı.  Akşam düzenlenen festival kortejinin ardından Atatürk Kültür Merkezi önünde Cem Belevi ve Aleyna binlerce kişiye konser verdi.  

Yaklaşık 1 saat sahnede kalan sanatçı Cem Belevi söylediği hareketli parçalarla izleyicilere coşkulu anlar yaşattı. İzleyenlerin parçalarına coşkuyla eşlik ettiği Cem Belevi, hasta olmasına rağmen Manavgat’a gelmekten ve kalabalık topluluğa konser vermekten mutlu olduğunu söyledi. Cem Belevi’ye İYİ Parti Antalya milletvekili Tuba Vural Çokal plaket ve çiçek takdim etti.

​​​​​​

Cem Belevi’nin ardından Aleyna Tilki sahne aldı. Sahnenin yanına kadar minibüsle gelen Aleyna Tilki, meydanda bulunan izleyicilerle sohbet ederken, “Bizim playlist biraz karışık. Her şeyden biraz var. Benim şarkılardan hemen devam etmeyelim, Zaten kaç tane şarkım var ki diyormuşum. Eskiden 1 tane şarkım vardı. O şarkıyla konser veriyordum. Şimdi biraz arttı” dedi. Sahnede birbirinden hareketli şarkılar söyleyen Aleyna Tilki’ye Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Aleyna Tilki’ye plaket ve çiçek verdi.

Aleyna Tilki, konser bitiminde sahnenin yanındaki minibüsüne binip alandan ayrıldı. 
Festivalde bugün Gökçe ve Edis, yarın Zakkum ve Ebru Gündeş hayranlarıyla buluşacak.

Haber: Mithat Abakan

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum