Aliye Coşar: Kazanan halk ve demokrasi olacak

Aliye Coşar: Kazanan halk ve demokrasi olacak

Antalya Manavgat CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar, kurulan seçim komitesinin çalışmalarını anlatmak için Manavgat basını ile kahvaltıda bir araya geldi...

15 Mayıs 2018 - 13:00

MANAVGAT HABER MERKEZİ

Manavgat CHP İlçe Başkanlığı seçim çalışmalarını anlatan bir basın toplantısı düzenledi. CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar, kurulan seçim komitesinin çalışmalarını anlatarak, “Millet değişimden yana, sıkıldık diyorlar ve tamam diyorlar. Birlikte çalışacağız, kazanan halk olacak, demokrasi olacak” dedi.

24 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimler için siyasi partiler çalışmalarını sürdürüyor. Manavgat CHP İlçe Başkanlığı, yapılan seçim çalışmaları hakkında basına bilgi verdi. Hisar Fırın Cafe’de düzenlenen basın toplantısında kurulan komite çalışmaları hakkında açıklama yapan Manavgat CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar, 24 Haziran’da baskın bir seçim ile karşı karşıya olduklarını ve bu baskın seçime karşılık komite oluşturduklarını belirterek, “Komitemizle birlikte hızlı bir program yaparak çalışmalarımıza ara vermeden köy çalışmalarımıza başladık. 78 köyümüzü 3 ekip oluşturarak çalışmalarımızı tamamladık” dedi.

Yapılan köy çalışmalarında insanların başlıca sıkıntısının ülkedeki zamlar, hayat pahalılığı, mazota yapılan zamlar ve ülkedeki huzursuzluk olduğunu söyleyen Coşar, “24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde insanların büyük bir oranın talebi de değişimden yana” şeklinde konuşarak şunları söyledi:

“Biz SP, DP, İyi Parti ile beraber bizim partimiz Millet İttifakı’nı kurduk. Olağanüstü hal koşullarında eşitsiz bir şekilde seçim çalışmaları yapıyoruz. Mahalle komitelerimizi oluşturduk, partililerimizin desteği ile mahalle çalışmalarımızı da tamamladıktan sonra, sivil toplum kuruluşları ve ittifak partilerini ziyaret edeceğiz

Bu demokrasi ve özgürlük mücadelesi, bizim hedefimiz bu. Ülkeye bir an önce huzurun, demokrasinin, adaletin gelmesi temennisi. 16 yıllık iktidarda ülkemizde eğitimden tutun, yargı, işsizlik, tarımda da dışa bağımlı hale geldik. Ekonomi nerede ise çöktü, dövizin artışına kimse yetişemiyor. Ve bu sonuçlar ortadayken ekonomide sanki her şey iyiymiş gibi lanse ediliyor. Millet değişimden yana, sıkıldık diyorlar ve tamam diyorlar. Birlikte çalışacağız, kazanan halk olacak, demokrasi olacak.”

Komite Başkanı Abbas Tarakçı da, değişim isteyen toplumun seslerini duyduklarını ifade ederek, “Bu seçiminde ülkemize demokrasiyi, özgürlüğü, hak ve adaleti getirmesini diliyorum” dedi.

Haber: Tamer Erkiner

Bu haber 1588 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Şükrü Sözen Akdeniz Elektrik Dağıtım müdürü Topal'la elektrik kesintileriyle ilgili görüştü
Başkan Şükrü Sözen Akdeniz Elektrik Dağıtım müdürü...
Manavgat'ta uyuşturucu operasyonu
Manavgat'ta uyuşturucu operasyonu