Anaokulu öğrencilerine polislik mesleğini tanıttılar

Manavgat Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, Manavgat Altmışıncı Yıl Anaokulu öğrencilerine polislik mesleğini anlattı, trafik kuralları hakkında bilgi verdi.

Anaokulu öğrencilerine polislik mesleğini tanıttılar
07 Kasım 2019 - 12:16 - Güncelleme: 07 Kasım 2019 - 12:59
Reklam

Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, Manavgat Altmışıncı Yıl Anaokulu öğrencilerine polislik mesleği ve trafik kuralları hakkında bilgilendirme yaptı. Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği çocuklara yap-boz hediye etti.

Yapılan açıklamada, bugünün küçüklerinin yarının büyükleri ve teminatı olacağı gerçeğinden hareketle, çocukların polislik mesleğine bakışı, polisin yaptığı çalışmalar ve görev alanlarına ilişkin çocukların bilgilendirilmesini sağlamak, çevrelerinde olan biten olaylara karşı duyarlı olmalarını sağlamak, çocukların doğru davranış kuralları ve trafik kurallarını öğrenmelerine katkı sağlamak amacı Trafik kuralları anlatıldığı belirtildi.

Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, Dr. Hüseyin Vural Engelliler Okulunu da ziyaret ederek, öğrencilere boyama kitabı dağıttı.

 Manavgat Son Haber

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum