Antalya City Expo fuarı kapılarını açtı

Antalya City Expo fuarı kapılarını açtı

Antalya'da bu yıl sekizincisi düzenlenen City Expo şehircilik ve teknoloji fuarı katılımcılara kapılarını açtı. Fuarda Türkiye genelinden bir çok belediye stant açarak şehirlerinin tanıtımını gerçekleştiriyor...

28 Mart 2018 - 17:14 - Güncelleme: 28 Mart 2018 - 18:18

Antalya City Expo şehircilik ve teknoloji fuarı 

Şehircilik ve şehir teknolojisi ile ilgili ürün ve hizmetlerin yer aldığı fuar Antalya Valisi Munir Karaloğlu'nun da katılımı ve açılış kurdalesinin kesimi ile görücüye çıktı. Ülke genelinde bir çok belediye'nin stant açarak yer aldığı fuarda son sistem şehir teknolojilerinin satışını gerçekleştiren firmalar da ürünlerini tanıtıyor.

EN ŞIK STANT BİZİM

Fuar'da bulunan Manavgat Belediyesi standında konu ile ilgili açıklamada bulunan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen; Manavgat'ımızı tanıtmak için burada bulunuyoruz, yine her zamanki gibi son derece heyecanlıyız, kentimizin değerlerini ön plana çıkarmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz, burada, fuara ziyaret amaçlı gelen katılımcılara Manavgat'ımızı tanıtma fırsatı buluyoruz. İddia ediyorum ki; ''en şık stant bizim'' dedi.

Bugün ziyaretçilere kapılarını açan Antalya City Expo Şehircilik ve Teknoloji Fuarı 28-29-30 Mart tarihlerinde hizmet verecek.

Bu haber 4180 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Şükrü Sözen Akdeniz Elektrik Dağıtım müdürü Topal'la elektrik kesintileriyle ilgili görüştü
Başkan Şükrü Sözen Akdeniz Elektrik Dağıtım müdürü...
Manavgat'ta uyuşturucu operasyonu
Manavgat'ta uyuşturucu operasyonu