Antik Side, Eylül ayında, kültür ve sanatla buluşacak

18. Side Dünya Müzikleri Kültür ve Sanat Festivali 16-26 Eylül tarihleri arasında manavgat'ta düzenlenecek, Festival kapsamında bu yıl da dünyanın caz ve latin müzik yıldızları Manavgat'ta müzikseverler ile buluşacak.

Antik Side, Eylül ayında, kültür ve sanatla buluşacak
07 Eylül 2019 - 12:40 - Güncelleme: 09 Eylül 2019 - 13:12

Antik Side, Eylül ayında, kültür ve sanatla buluşacak.   Mükemmel bir festivale daha hazır mısınız? 18. Side Dünya Müzikleri, Kültür ve Sanat Festivali başlıyor . 18.si düzenlenecek olan Side Dünya Müzikleri, Kültür ve Sanat Festivali dünyaca ünlü şarkıcıları müzik severlerle buluşturacak.   "Side Iyeoka'yı bekliyor" Iyeoka müzisyen olmasının yanı sıra aynı zamanda bir eğitmen,şair ve aktivist olan dünyanın önemli sanatçılarından biri olan amerikalı Iyeoka 23 Eylül’de Side antik tiyatro sahne alarak, hayranlarına unutulmaz bir müzik şöleni sunacak. 
3 bin yıllık tarihi geçmişiyle, dünyanın önemli turizm bölgelerinden birisi olan Antik Side, Eylül ayında, kültür ve sanatla buluşacak, pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış, Side’de 18.si düzenlenen 16-26 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan dünyanın önemli turizm bölgelerinden birisi olan Antik Side, 10 gün boyunca devam edecek Side Limanı (Meydan) ve Side Antik Tiyatrosu'ndaki konserler ve Kültür Evi'ndeki ünlülerle yapılacak sohbetlerin Side'yi hareketlendirmesi bekleniyor.  Özgürce Yaşa Manavgat hesabından takip edebilirsiniz. --- https://www.instagram.com/ozgurceyasamanavgat/?hl=tr siz de bizimle birlikte #festivaliozgurceyasa’yın.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum