Başarılı çalışmalarıyla göz dolduran Yüzbaşı Şenol, tabur komutanlığına atandı

Jandarma tarafından gerçekleştirilen başarılı çalışmalarla göz dolduran İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kürşat Kutalmış Şenol, binbaşı rütbesinde subayların komutanlık yaptığı tabur komutanlığı görevine atandı.

Başarılı çalışmalarıyla göz dolduran Yüzbaşı Şenol, tabur komutanlığına atandı
21 Haziran 2019 - 22:48

 

Manavgat İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kürşat Kutalmış Şenol, Tunceli Ovacık Jandarma Tabur Komutanlığı’na atandı. Manavgat’ta 2016 yılında atanan Yüzbaşı Kürşat Kutalmış Şenol döneminde jandarma tarafından birçok başarılı çalışma gerçekleştirildi. Jandarmanın sorumluluk sahasında başta uyuşturucu maddeyle mücadele olmak üzere, fuhuş, kaçak alkol ve organize suçlarla mücadele gibi bir çok konuda düzenlenen başarılı operasyonlarla yüzlerce kişi gözaltına alındı ve çoğunluğu tutuklandı. Yüzbaşı Kürşat Kutalmış Şenol, görev süresince göstermiş olduğu başarılı performans nedeniyle Jandarma Genel Komutanlığı’nın da dikkatini çekti. Yüzbaşı Şenol, atama döneminde, binbaşı rütbesinde subaylar tarafından komuta edilen tabur komutanlığına atandı. 


Yüzbaşı Kürşat Kutalmış Şenol’un görev süresince yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle teşekkür plaketi verildi. Side Jandarma Eğitim Merkezi Komutanlığında düzenlenen yemekte Kaymakam Mustafa Yiğit ve Manavgat Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Yılmaz, Yüzbaşı Şenol’a teşekkür plaketi verdi. Side bölgesinde faaliyet gösteren turizm esnafları da yemekte bir araya geldikleri İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kürşat Kutalmış Şenol’a teşekkür plaketi verdi.

HABER:MithatABAKAN

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum