Başkan Sözen'den Özgür Şarkılara tam destek

Manavgat’ta müziğe gönül veren 9 genç solist'in “ÖZGÜR ŞARKILAR” projesi kapsamındaki 9 popüler şarkısına Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in de desteği ile, klip çekmeye başlandı. Proje ile Manavgat’ın tarihi ve doğal güzelliklerinin tanıtımına da büyük katkı sağlanması hedefleniyor. Projenin ilk şarkısı, yayınlanmasının ardından kısa sürede binlerce izlenme aldı...

Başkan Sözen'den Özgür Şarkılara tam destek
19 Temmuz 2018 - 16:41 - Güncelleme: 19 Temmuz 2018 - 17:15

Manavgat Belediyesi’nden “Özgür Şarkılar” atağı

9 SOLİST 9 ŞARKI

İnsana dokunan sosyal belediyecilik projeleri ile kentteki kültür, sanat gelişimine büyük katkı koyan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, şimdi de “ÖZGÜR ŞARKILAR” projesiyle, müziğe yetenekli gençlerin kendilerini kanıtlamalarına destek oluyor.

TARİHİ ve TURİSTİK MEKANLARDA

Başkan Sözen’in çalışanlarına verdiği güçle, Manavgat Belediyesi Kültür Müdürlüğü, Basın Birimi ve Masaüstü Görsel Sanat birimlerinin katkı ve emekleri ile “ÖZGÜR ŞARKILAR” ın ilk 2 klibinin çekimleri, Manavgat’ın tarihi ve turistik mekanlarında gerçekleştirildi. 18 yaşındaki Seren GÜNEY isimli genç solist “Gitme Sana Muhtacım” isimli parçasına Manavgat Irmak Kenarı Irmak fenerinde, Manavgat Belediyesi Çocuk Korosu şefliği yapan solist Tayfun YILMAZ ise “Ruhum” adlı şarkısına Side’deki tarihi kalıntılarda klip çekimlerini gerçekleştirdi.

BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Hayatlarında ilk defa klip çeken genç solistler, çekimler sırasında oldukça heyecanlıydı. Genç şarkıcılar Selen Güney ve Tayfun Yılmaz, kendilerine böyle bir imkanı sağladığı için Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti. Başkan Şükrü Sözen, genç solistlere geçtiğimiz hafta yapılan

8. Uluslararası  Manavgat Motosiklet Festivali kapsamında da sahne almalarına olanak sağladı. Büyük bir topluluğa karşı sahne alan gençlerin, yeteneklerini ortaya koyması takdirle karşılandı.

KLİPLERİ İZLEMEYE DAVET

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, oldukça başarılı bir çalışmayı hayata geçiren yetenekli gençlere her zaman destek vermeye devam edeceklerini söyledi. Başkan Sözen, “Kliplerde müzikleriyle karşılık beklemeden destek veren orkestraya ve set arkası ekibine de teşekkür ediyorum” dedi. “ÖZGÜR ŞARKILAR” için çekilen kliplere  youtube, instagram ve facebook sayfalarından @özgürceyaşamanavgat ve #özgürceyaşamanavgat  hashtaginden ulaşılarak izlenebilecek. Başkan Sözen, tüm Manavgat halkını gençlere destek için klipleri sosyal medya sayfalarından beğenmeye davet etti.

YÖNETMEN

Emir DOĞAN

PROJE EKİBİ

Gülcan DEŞİŞ

Tuğba Görücü ASİL

Ümit GÜNDÜZ SAĞLAM

 

SOLİSTLER

Seren GÜNEY (Gitme Sana Muhtacım)

Tayfun YILMAZ (Ruhum)

Hüseyin DEMiR (Yalnızım Dostlarım)

Ekrem Ulusoy (Geçer)

Özge Acır (Seni Beklerim Öptüğün Yerde)

Selvi Baytok (Ey Özgürlük)

Recep BAYRAM (Altın Yüzüğüm Kırıldı)

Deniz KOCA –Seliz TOPER (Ayletme Beni)

 

MÜZİSYENLER

Erman METE (Aranje)

Eren ÇELİK (Elektro Gitar)

Bahadır CANER (Bas Gitar)

Doğan GÜNEŞ (Davul)

Cemil ÇAKMAK (Klarnet)

Özgür AKDENİZ (Bağlama)

KAMERA

Fatih DİVRİK

Adem POLAT

Basın PR

Nalan YUNUSOĞLU

 

 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum