Başkan Şükrü Sözen Akdeniz Elektrik Dağıtım müdürü Topal'la elektrik kesintileriyle ilgili görüştü

Manavgat Belediye başkanı Şükrü Sözen son dönemde vatandaşların sık sık yakındığı elektrik kesintilerileri ilgili şikayetlerini aktarmak üzere Akdeniz Elektrik Dağıtım müdürü Topal'ı ziyaret etti.

19 Ocak 2019 - 15:46 - Güncelleme: 20 Şubat 2019 - 17:31
Reklam

ŞÜKRÜ SÖZEN ELEKTRİK KESİNTİLERİ HAKKINDA BİLGİ ALDI

“Halkla Buluşma” gezileri kapsamında son 1 ayda 30 kırsal mahalleyi ziyaret eden Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen vatandaşların en çok elektrik kesintilerinden dert yandığını gördü. Bazı vatandaşlar kesintilerin nedeni olarak Manavgat Belediyesi’ni gösterdi. Başkan Sözen ise, kesintilerle ilgili olarak Manavgat Belediyesinin bir sorumluluğu olmadığını vatandaşlara tek tek anlatmaya çalıştı. Ziyaret edilen 30 köydeki vatandaşlar, sıkıntılarını ilgili kuruma aktarması için Başkan Şükrü Sözen’i aracı olarak görevlendirdi. Başkan Şükrü Sözen, Manavgat halkına vermiş olduğu sözü yerine getirmek ve sorunları aktarmak amacıyla Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş Manavgat İşletme Müdürü Yasin Topal’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Sözen ve Müdür Yasin Topal, sorunlarla ilgili karşılıklı istişarede bulundu. Müdür Topal, Sözen’e önümüzdeki süreçte sorunların giderilmesi için kurum olarak çözümler üretileceğini söyledi. Kendisini büyük bir nezaketle ağırlayan Başkan Sözen, Yasin Topal’a teşekkür etti.

ŞÜKRÜ SÖZEN: 30'DAN FAZLA MAHALLEMİZDE ENERJİ KESİNTİSİ YAŞANIYOR

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Başkan Sözen, “Bir süredir devam ettirdiğimiz “Halkla Buluşma” gezilerimizde, vatandaşlarımız çeşitli konulardaki isteklerini bize bildirmekte, biz de üzerimizdeki sorumluluk gereği, her bir talebi büyük bir titizlikle değerlendirmekteyiz. Bu güne kadar ulaştığımız 30’u aşkın mahallemizdeki vatandaşlarımız, elektrik kesintileriyle ilgili sorunları da tarafımıza bildirmiştir. Biz de yaşanan elektrik kesintilerinin Manavgat Belediyemizin sorumluluğunda olmadığını, bu konuda halkımızın görev, yetki ve sorumluluklarla ilgili bilgi karmaşası yaşadığını dile getirdik. Belediyemizin, elektrik konusunda her hangi bir yaptırımı olmadığını vurguladık. Bu arada vatandaşlarımızın ilgili kurumla görüşmemiz isteğini de geri çevirmedik. Bu amaçla makamında ziyaret ettiğimiz Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş Manavgat İşletme Müdürü Sayın Yasin Topal, bizi nazikçe ağırladı. Manavgat’ımız için emek verdiğine inandığım Sayın Topal, bize her bir bölgemizdeki sıkıntılardan bilgisi olduğunu, sorunların anlık çözümü için kurum olarak üstün çaba harcadıklarını aktardı. Sayın Topal, ayrıca önümüzdeki süreçte, ileriye yönelik çözümler üretileceğini Manavgat halkımıza iletmemiz konusunda ricada bulundu. Manavgat Belediye Başkanı son olarak, Sayın Topal’ın, sorunların çözümünün takipçisi olacağına inanıyor, kendisine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Manavgat Son Haber

Bu haber 13623 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otomobillerden hırsızlık yapan şüpheli yakayı ele verdi
Otomobillerden hırsızlık yapan şüpheli yakayı ele verdi
Üniversite öğrencilerine 'AIDS' semineri
Üniversite öğrencilerine 'AIDS' semineri