Başkan Şükrü Sözen: Ekonomik sıkıntılardan dolayı dükkanlar...

Başkan Şükrü Sözen: Ekonomik sıkıntılardan dolayı dükkanlar boş, esnaf can çekişiyor

Mahalle buluşmaları kapsamında Manavgat'ın bütün Mahallelerini ziyaret eden Manavgat Belediye Başkanı & CHP - Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, dün akşam Sorgun Mahallesinde kendisini dinlemek için bir araya gelen vatandaşlara seslendi...

03 Mart 2019 - 21:23 - Güncelleme: 29 Mart 2019 - 03:39

ŞÜKRÜ SÖZEN: ÜLKEDEKİ EKONOMİK SIKINTILAR NEDENİYLE ESNAF CAN ÇEKİŞİYOR

''Bu kentin sevgiye ihtiyacı var, bu kentin hoşgörüye ihtiyacı var, bu kentin beraberce çalışmaya ihtiyacı var, bu toplumun idarecilerden beklediği budur. Kötü üsluplar kimseye fayda getirmez'' diyen Manavgat Belediye Başkanı & CHP - Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, gündemdeki konulara değindi.


EKONOMİK KRİZİN FATURASINI BİZE KESMEYE ÇALIŞIYORLAR

Önceki gün Aşağı Pazacı, Fevzi Paşa ve Atatürk caddelerini ziyaret ederek Manavgat Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yol ve çevre düzenleme çalışmalarının ekonomik sıkıntılara sebep olduğunu iddia eden Ak Parti - Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz'e seslenerek;  ''Bir kaç gün önce Aşağı Pazacı, Fevzi Paşa ve Atatürk caddelerini gezmişler, benim doğup büyüdüğüm mahallem, dedemin ve babamın mahallesi. Oraya çok güzel yatırımlar yaptığımız kanaatindeyim. Bu caddelerimize gitmişler, orada bulunan bir kaç tane boş dükkanın önünde resimler çekmişler, orada yaptığımız yatırımlarla dükkanların boşaldığını söylemişler. 


Gidin turizm bölgelerine, pasajlara, çarşılara, yüzlerce dükkan boş, ekonomik sıkıntılardan dolayı esnaf can çekişiyor. Bundan ben değil, o resim çektirdiğiniz dükkanların boş olmasından sizin mahcup olmanız lazım, sizin. Bugün arkadaşlarıma talimat verdim Atatürk ve Fevzipaşa caddelerinde 4'er tane boş dükkan var, yasayla Büyükşehire bağlanan Manavgat'ın en eski caddesi Demokrasi Bulvarında ise şuan tam 25 dükkan boş. Kimse yükünü bizim üstümüze devirmesin, Manavgat'ı iktidarla buluşturcağız diye kimse toplumun kafasını karıştırmasın, 5 yıldır her türlü yetkiyi ve kaynağı elinde bulunuran Antalya Büyükşehir, bölgemizdeki en büyük yerel yönetim olmanıza rağmen Manavgat'a 5 yılda ne yaptınız ki, Manavgat'ı iktidarla buluşturacağız diyorsunuz. dedi.

Manavgat Son Haber

Bu haber 3620 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Osman bediz
    5 ay önce
    Fevzi paşa caddesine yaptığınız hizmetler için sonsuz teşekkürler başkanım, bölgedeki sıkıntıların Manavgat ile yakından uzaktan alakası yok. Sıkıntılar ülkedeki kötü ekonominin bir sonucudur. Sadece o caddedeki esnaflar değil, ülkedeki esnaflar kan ağlıyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Plajda çanta çalan şüpheli yakalandı
Plajda çanta çalan şüpheli yakalandı