Çatıya bağlanan köpek sıcaklık ve susuzluktan hayatını kaybetmiş

Geçtiğimiz günlerde sitemizde yayınladığımız, ''güneşe terk edilen köpeğin görüntüsü'' gündeme oturmuş, hayvanseverleri harekete geçirmişti. O köpeğin hayatını kaybettiği ve sahibine maddi para cezası verildiği ortaya çıktı...

Çatıya bağlanan köpek sıcaklık ve susuzluktan hayatını kaybetmiş
16 Temmuz 2019 - 20:57 - Güncelleme: 16 Temmuz 2019 - 21:35

SICAKTAN ÖLEN KÖPEĞİN SAHİBİNE PARA CEZASI VERİLDİ

Manavgat'ta bir ihbar videosu ile ortaya çıkan ve sitemizde yayınlanan haber sonrası gündeme oturan, Manavgat'taki bir evin çatısına zincirle bağlanan ve önündeki su kovasını devirdiği için de uzun süre susuz kalan köpeğin görüntüsü izleyenleri derinden etkilemişti.

HAREKETE GEÇTİLER

Görüntülerin yayınlanmasının ardından harekete geçen Antalya Can Dostları Koruma Derneği Başkanı Arife Yanık ve bir grup hayvansever, köpeğin durumunu öğrenmek için çeşitli araştırmalar yaptı. Yapılan araştırmaların sonucunda acı olay ortaya çıktı. Köpeğin, görüntüler yayınlandıktan kısa süre sonra sıcaklığa ve susuzluğa daha fazla dayanamayarak hayatını kaybettiği öğrenildi. 

SICAKTAN ÖLEN KÖPEĞİN SAHİBİNE CEZA

Antalya Can Dostları Koruma Derneği Başkanı Arife Yanık ve hayvanseverler tarafınan açılan suç duyurusu sonucunda köpeğin sahibine yaklaşık 8 bin TL para cezası verildiği belirtildi.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Patriciawodarz
    10 ay önce
    Die Menschen die das Video gemacht haben sollen bestraft werden rnWas für Unmenschen seid ihr zugucken aber nicht helfen !!!!!! rnDer Hund