Coppa Beach Clup & Lounge açıldı
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Coppa Beach Clup & Lounge açıldı

İnşirah Tanırlar A.Ş.’nin iştiraki olan Coppa Beach Clup & Lounge, Kumköy sahilinde düzenlenen törenle açıldı..

09 Temmuz 2018 - 14:52 - Güncelleme: 09 Temmuz 2018 - 15:29

Manavgat iş dünyasının tanınmış simalarının katıldığı açılış töreninde konuşan şirket ortaklarından Deniz Tanır, müşteri memnuniyetini ön planda tuttukları işletmede, Antalya’dan Alanya’ya kadar geniş bir alandan misafirleri ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını söyledi.

Ilıca Mahallesi Kumköy Turizm Bölgesi’nde Paloma Oceana Otel yanında Turizm Bakanlığı’ndan onaylı Coppa Beach Clup & Lounge, Cuma günü düzenlenen tören ile açıldı. Törene Manavgat iş dünyasının önemli isimlerinin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile siyasetçiler ve davetliler katıldı.

İşletme ortaklarının kapıda karşıladıkları davetliler bir süre kokteyl alanında sohbet etme imkanı bulurken, açılış kurdelesini okunan duanın ardından; MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, Eski Manavgat Belediye Başkanlarından Akay Şenel, CHP İlçe Başkanı Av. Aliye Coşar, MASİAD Başkanı Turgay Akar, TURSAB Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Özden, Ziraat Odası Başkanı Rasim Metin, Esnaf Odası Başkanı Hasan Özcan ve şirket ortakları birlikte kesti.

Misafirlerin dünya mutfağını tadabileceği, sahilde, çimde ve plajda güneşlenebileceği bir ortamı oluşturma gayreti içerisinde Coppa Beach Clup & Lounge’u açtıklarını belirten şirket ortaklarından Deniz Tanır, “Antalya’dan Alanya’ya kadar bütün misafirlerimizi ağırlamak hedefimiz” dedi.

İşletme için yaklaşık 3 milyon liralık bir yatırım yaptıklarını belirten Tanır, “İşimizi doğru yaparak, istihdamı artırarak hem Manavgat’a hem de ülkemize katkı sağlamayı hedefliyoruz. Manavgat’ın Akdeniz’e açılan bir penceresi olarak misafirlerimizin müşteri memnuniyetlerini arttırmayı, Manavgat’a yakışır bir hizmet sunmayı arzuluyoruz” diye konuştu.

Çevredeki turistik tesislerin herşey dahil sistemi içinde olmasından dolayı öncelikli müşteri kitlesinin pansiyonlarda konaklayan ve kaliteli hizmet isteyen yerli ve yabancı turistler ile Antalya, Alanya ve Manavgat’ta yaşamlarını sürdüren, günün stresinden bunalan, dinlenerek huzur bulacağı bir yer arayan kitleler olduğunu ifade eden Deniz Tanır, “Biz şunda iddialıyız, buraya gelen her müşterinin müşteri memnuniyetini arttırıcı her türlü imkanı sunmayla alakalı bir prensibimiz var. Ana hedefimiz buraya gelen müşteri çıkarken kendini özel hissetsin ve nitelikli hissetsin. Mutfakta kullandığımız materyalden plajda kullandığımız materyale kadar hepsi standardın üstünde. Bizim insanımıza ve turizme yakışan materyallerle çalışmaya çalıştık. O yüzden uzun vadeli yatırım yaptık, kısa vadeli bir yatırım değil. Burada da başarılı olacağımızı düşüyoruz” diye konuştu.

Reklam

Yaz boyunca çeşitli etkinliklerin de olacağını söyleyen Tanır, “Geçen hafta Emrah Karaduman’la bir etkinliğimiz oldu. DJ performansları, festival nitelikli konser tarzında yapılanmalarımız olacak. Ayda en kötü ihtimalle iki yada üç tane eğlence operasyonlarımız olacak. İnsanların buraya hem dinlenmeye hem eğlenmeye geldiği bir pozisyon yaratmak istiyoruz” diye konuştu.

Coppa Beach Clup & Lounge’un özellikle çocuklu ailelerin uğrak yeri olacağını vurgulayan Tanır, “Çocuklar için çocuk parkımız var 4-12 yaş için oyun parkımız var, haftanın 3 günü şişme parklarımız var. Hafta sonları animasyon etkinliklerimiz var. Çok fazla çocuklu ailelerin uğrak mekanı olacağımızı iddia ediyoruz. Biz her türlü detayı burada çözmek istiyoruz” diye konuştu.

Tanır, geniş bir otopark alanları olduğunu bu nedenle misafirlerin araçları için park sorunu yaşamayacağını da sözlerine ekledi.

Haber: Ömer Karça

Bu haber 5473 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Manavgat'ta bıçaklı saldırı: Çocuk parkında çıkan kavgada 3 kişi yaralandı
Manavgat'ta bıçaklı saldırı: Çocuk parkında çıkan kavgada 3...
Yakalanan uyuşturucu satıcısı evdeki zulasinin yerini jandarmaya tarif etti.
Yakalanan uyuşturucu satıcısı evdeki zulasinin yerini jandarmaya...