Cumhur ittifakının Manavgat seçim koordinasyon merkezi açıldı

Cumhur ittifakının Manavgat seçim koordinasyon merkezi açıldı

Ak Parti ve MHP’nin birlikte oluşturduğu Cumhur ittifakı kapsamında Cumhur ittifakının Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz’ün Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı dün gerçekleşti.

12 Şubat 2019 - 15:22 - Güncelleme: 12 Şubat 2019 - 16:49

AK PARTİ MANAVGAT SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI

Cumhur ittifakının Manavgat Belediye Başkanı adayı Hasan Öz'ün seçim koordinasyon merkezi açıldı. Açılışa Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ak Parti Antalya milletvekilleri Atay Uslu, Kemal Çelik, İbrahim Aydın , Ak Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ve MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy ve vatandaşlar katıldı.

BURADA DOĞDUM, CADDELERİNDE BİSİKLET SÜRDÜM

Ak Parti ve Cumhur ittifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, yaptığı konuşmada: doğup büyüdüğü caddelerinde bisiklet sürdüğü Manavgat’ta belediye başkan adayı olduğunu belirterek, “Bana güvenerek beni bu göreve layık görerek sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayip Erdoğan başta olmak üzere cumhur ittifakının tüm yetkili kurumlarına çok teşekkür ediyorum. Bugüne kadar Manavgat’ımızı yöneten, belediye başkanı olarak görev yapan hangi siyasi partiler olursa olsun Manavgat’ta taş üstüne taş koyan kim varsa kendilerine teşekkür ediyor, ölenlere rahmet, yaşayan büyüklerimize mutlu ve uzun ömürler diliyorum” dedi.

5 YIL BOYUNCA KİMSEYİ AYIRMADIM

Ak Parti Manavgat ilçe başkanı olarak 5 yıl boyunca görev yaptığını anlatan Hasan Öz, “5 yılık ilçe başkanlığım dönemimde bizlerden yardım isteyen Manavgatlı kardeşlerimizi ötekileştirmeden hangi dünya görüşünü ve siyasi partiyi desteklediğini bir kenara koyarak gücümün yettiği kadar destekledim. Sorunlarına eğildim ve çözmeye çalıştım. Bu süreçte hiç kimse asla ayrım yaptığımı ve insanları ötekileştirdiğimi iddia edemez. 

“Siyasete başlayan her insanın bir ideali vardır benim idealimde, hayalimde insanların yüzünün güldüğü, mutlu olduğu yaşanabilir bir Manavgat’ı hep birlikte hayata geçirmek. Turizmde, ticarette, tarımda marka bir şehir yaratmak bu hayali gerçekleştirebilmek için sizlere ve tüm Manavgatlı hemşerilerimize gelin büyük Manavgat ittifakında buluşalım diyorum. Allahın denizi, kumu ve doğasıyla bahşetmiş olduğu çok güzel bir coğrafya da yaşıyoruz. Bu şehri dünya markası haline getirebilecek her şey yüce rabbim tarafından verilmiş. Bize düşen bu şehrin geleceğini inşa etmek. Yapacağımız bütün yatırımları uzun vadeli ve yaşam standartlarımızı arttırmaya yönelik olacaktır inşallah. Daha çok yeşil alan, daha çok oksijen ve daha çok huzur, sağlıklı nesiller yetiştirmek ve mutlu insanlar için var gücümüzle çalışacağımıza şimdiden söz veriyorum.”

Manavgat Son Haber

Bu haber 1322 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hırsızlık yaptığı işyerine büyük tuvaletini yapan kadın kameraya yakalandı
Hırsızlık yaptığı işyerine büyük tuvaletini yapan kadın...
Manavgat Devlet Hastanesi'nde 633 bin hasta muayene oldu
Manavgat Devlet Hastanesi'nde 633 bin hasta muayene oldu