Dr. Tuba Vural Çokal: Kabine devleti kuracağız dediler, Kabile devleti kurdular!

Manavgat Belediye Başkanı ve CHP-Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, belediye meclis üyesi adaylarını, düzenlediği kahvaltılı basın toplantısıyla basına tanıttı. Toplantı da konuşan İyi Parti Antalya Milletvekili Dr. Tuba Vural Çokal, hükümete sert sözlerle yüklendi. Çokal, 'Hükümetimiz teflon tava gibi, üzerlerine hiç bir şey yapışmıyor' dedi...

Dr. Tuba Vural Çokal: Kabine devleti kuracağız dediler, Kabile devleti kurdular!
25 Şubat 2019 - 19:38 - Güncelleme: 25 Şubat 2019 - 19:52
Reklam

İYİ PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ TUBA VURAL ÇOKAL'DAN HÜKÜMETE SERT SÖZLER...

Side Liman Restoran’da düzenlenen toplantıya İYİ Parti Antalya Milletvekili Tuğba Vural Çokal, İyi Parti Manavgat İlçe Başkanı Hatice Avcı, CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar, CHP ve İYİ Parti İlçe yönetimleri, kadın kolları, gençlik kolları, seçim komiteleri ve basın mensupları  katıldı. 

TUĞBA VURAL; “İKTİDAR TEFLON TAVA GİBİ”

Toplantıda söz alan İyi Parti Antalya Milletvekili Tuğba Vural Çokal, Hepimiz ortak bir yola çıktık. 31 Mart’ta Millet İttifakı Antalya’da ve Türkiye’de büyük bir başarıyla sandıktan çıkacaktır. 24 Haziran seçimlerinde ülkenin beka, ekonomi sorunları var dediler. Ekonomiyi uçuracağız dediler. Uçurdukları maalesef ki, zamlar oldu. İktidarın yandaşları Bakanları tamamen iktidar partisinin akrabalarından seçildi. Bakan Berat Albayrak ne zaman ağzını açsa, TL Suudi Arabistan parası karşısında bile değer kaybediyor. Belediyecilikten bahsediliyor, “Betonlaşmaya son. Yeşil belediyecilik. Artık ağaç dikeceğiz” diyorlar ama Sorgun Ormanı’nı ranta kurban verip Türkbeleni’ni betonlaştırıyorlar. Hepinizi Sorgun Ormanı’nın katledilmesine izin vermeyelim Manavgatlı hemşerilerimi desteğe çağırıyorum. İlk parsel kesilmiş vaziyette, fakat ikinci parselin kesimine seçimden sonra başlanacak diye bekleyip göreceğiz. Teflon tava gibi iktidarımız var. Ne üzerine atsanız yapışmıyor. Fetö’yü kendilerinden başka herkese yapıştırdılar. Evet yasama yılının başında Fetö’nün siyasi ayağını araştıralım dedik, ama maalesef AK Parti ve MHP’nin oylarıyla reddedildi. ‘Açılım’ diyenler şimdilerde hepimizi HDP ile ortaklıkla suçladı. İktidar partisi bayağı bi telaşlandı. Bizim işimiz hizmet diyorlar. Antalya’da şu kadar yatırım yaptık diyorlar. Hesaplar yapıyorlar. 5 yıllık bütçeleri bunların yarısını bile karşılamıyor. Türk milleti iyi yönetilmeyi hak ediyor. Bizim ittifakımız milletimizle. Bizim milletimizden başka kimseye verilecek hiçbir hesabımız yoktur. Biz milletin yüzüne kapanan kapıları elimizi kesseler kolumuzla, dizimizi kesseler dirseğimizle açmaya geliyoruz. Biz ‘korkma sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak’ deyip arkasından al sancağı korumak için varlığım Türk varlığına armağan olsun demeye geliyoruz. Biz cesur ve iyi insanlarız. Bizim bir tek verilecek hesabımız allaha ve milletedir. Biz öyle bir milletiz ki. Nene hatun da biziz, Kerbela’da şehit düşen Hüseyin de biziz. Biz öyle bir milletiz ki adalet dendiğinde hz. Ömer de biziz, cesaret dendiğinde bombanın üstüne yatan Ahmet Alp de biziz. Çanakkale’de düşmana geçit vermeyen Mustafa Kemal Atatürk de biziz. Çağ açan Fatih de biziz, Bismillah’tan yola çıkarız ya İstiklal ya ölümden son noktayı koyarız. Tanrı dağı kadar Türk, Hira Dağı kadar Müslümanız. Kadınımız vatan, erkeğimiz devlettir. Türk milliyetçisiyiz 5 bin yıllık millet olduğumuzu unutmuyoruz. Ve unutturmayacağız diyorum. Biz yaparsak birlikte yaparız diyorum. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Ayrıca verdikleri desteklerden dolayı tüm partililere, halkımıza teşekkür ediyorum. dedi.
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum