Ebru Gündeş Manavgat'ta: ''Biz artık buralı olduk, buranın yerlisi olduk''

Manavgat ilçesinde düzenlenen 23’ncü Barış Suyu Festivali’nde sahneye çıkan Ebru Gündeş’in gördüğü ilgi ve alkışlar üzerine kendisine plaket vermek için sahneye gelen Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Bu alkıştan sonra Ebru hanım size bir de adayım derse vay halimize” sözleri üzerine, “Başkanım siz beni fahri Manavgatlı ilan ederseniz ben aday olarak çıkmayacağım, söz veriyorum” dedi...

Ebru Gündeş Manavgat'ta: ''Biz artık buralı olduk, buranın yerlisi olduk''
29 Temmuz 2019 - 17:05 - Güncelleme: 29 Temmuz 2019 - 17:34
Reklam

23. Manavgat Barış Suyu Kültür & Sanat, Turizm ve Gençlik Festivali Ebru Gündeş konseriyle sona erdi.

Festival kapsamında dün gece Ebru Gündeş’le birlikte Zakkum grubu konser verdi. Atatürk Kültür Merkezi önünde binlerce kişinin izlediği konserde Ebru Gündeş’in söylediği birbirinden hareketli parçalarla izleyenler büyük bir coşku yaşadı. İzleyicilerden büyük alkış alan Ebru Gündeş, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’den övgüyle bahsederek, “Bizlerle sizleri bir araya böyle getiren belediye başkanları çok az. Onun ben kendisini de alkışlamanızı rica ediyorum. Ben artık yarı Antalyalı sayılırım. 15 senedir her yaz biz buradayız. Burada da çok kez konser verdik. Biz artık buralı olduk, buranın yerlisi olduk. Onun için belediye başkanımızın her zaman yanındayız. Onu seviyoruz ve destekliyoruz” dedi. 


FAHRİ MANAGATLI İLAN EDERSENİZ ADAY OLMAYACAĞIM
Konser sırasında kendisine plaket ve çiçek veren Şükrü Sözen Ebru Gündeş’e Manavgatlıların ilgisi ve yoğun alkışların ardından, “Bu kadar alkıştan sonra Ebru hanım size birde (Manavgat Belediye Başkanlığına) adayım derse vay halimize, vay halimize” dedi. Başkan Sözen’in bu sözleri üzerine Ebru Gündeş, “Başkanım siz beni fahri Manavgatlı ilan ederseniz ben aday olarak çıkmayacağım, söz veriyorum” diye cevap verince Başkan Sözen, “Bu iyi bir anlaşma” dedi.
Konser sırasında sahneden izleyicilerin arasına inen Ebru Gündeş, izleyicilerle selfi çektirdi. Gündeş, söylediği birbirinden hareketli şarkılarla konser alanına gelen binlerce kişiyi coşturdu.

Mithat ABAKAN / MANAVGAT


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum