Hızını alamayan otomobil yaya geçidindeki iki kişiye çarptı

ANTALYA’nın Manavgat ilçesinde yaya geçidinde otomobilin çarpması sonucu Hüseyin Erdoğan ve Ayşe Arıhan yaralandı. Trafik kazası anbean güvenlik kamerasına yansıdı.

Hızını alamayan otomobil yaya geçidindeki iki kişiye çarptı
24 Temmuz 2019 - 09:22 - Güncelleme: 24 Temmuz 2019 - 09:33

Manavgat’ın Antalya Caddesi’nde karşıdan karşıya geçmeye çalışan Hüseyin Erdoğan ve Ayşe Arıhan’a, Turan Yılmaz’ın kullandığı 07 LJC 61 plakalı otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan Ayşe Arıhan ayağa kalkarken, Hüseyin Erdoğan yaralandı. Çevrede bulunan vatandaşların tepki gösterdiği Turan Yılmaz, otomobilden çıkamadı. Yaralı Hüseyin Erdoğan tedavisinin yapılması, Ayşe Arıhan’da tedbir amaçlı çağrılan sağlık ekipleri tarafından hastaneye götürüldü. Yaralıların hayati tehlikesi bulunmadığı belirtilirken, kazayla ilgili inceleme başlatıldı.
Yaşanan trafik kazası bir işyerinin güvenlik kameralarına anbean yansıdı. Görüntülerde 1’i kadın 3 kişi yay geçidinde karşıdan karşıya geçmeye çalışırken, şehir içi minibüsün durakladığı görülüyor. Minibüsün yan şeridinden hızını kesmeden gelen 07 LIC 61 plakalı otomobil, yayaların üzerine geliyor. Bu sırada yaya geçidinden geçenlerden biri hızlı bir şekilde hareket ederek yolun diğer tarafında geçip kazadan kurtulurken, otomobilin hızlı bir şekilde çarptığı Hüseyin Erdoğan ve Ayşe Arıhan’ın havada savrulduğu görülüyor. Ayşe Arıhan kazanın ardından ayağa kalkarken, Hüseyin Erdoğan yaralandığı ve yerinden kalkamadığı görülüyor. Vatandaşların büyük tepki gösterdiği otomobil sürücüsü Turan Yılmaz, kızgın vatandaşlardan korunmak için kendisini otomobile kilitlediği ve bazı vatandaşların otomobile vurduğu görüntülerde yer alıyor.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum