Işın Karaca: "Türk kadını etli butlu olur"

ANTALYA’nın Manavgat ilçesinde konser veren Işın Karaca, dinleyenlerle sohbet ederken mide küçültme ameliyatının ardından çok kilo verdiğini hatırlatan dinleyenlere, “40 – 50 kilo verdim. Daha vermeyeceğim. Türk kadını dediğin az biraz etli butlu olur” dedi.

Işın Karaca: "Türk kadını etli butlu olur"
20 Ağustos 2019 - 12:20 - Güncelleme: 20 Ağustos 2019 - 12:55
Reklam

IŞIN KARACA MANAVGAT'TA KONSER VERDİ

Popüler müziğin sevilen sanatçısı Işın Karaca, Manavgat’ın Kızılağaç bölgesinde bulunan 5 yıldızlı Starlight Resort Hotel’de sahne aldı. Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Işın Karaca, söylediği birbirinden güzel parçalarla kendini dinleyenleri coşturdu. Konser sırasında Işın Karaca’nın oğlu Erda Karaca’da yabancı bir şarkı söyledi.


Şarkılarının arasında sık sık kendisini dinleyenlerle sohbet eden Işın Karaca, bir hayranının mide küçültme ameliyatının ardından çok kilo verdiğini söylemesi üzerine, “Birkaç sene önce ameliyat oldum. Çok sıkı diyet yaptım ve 40 – 50 kilo verdim. Daha fazla vermeyeceğim. Türk kadını dediğin az biraz etli butlu olur” dedi. Nemden dolayı sahnenin sürekli ıslanması üzerine Işın Karaca, “Bu sahneyi iyice bir silelim. Ayağım kayıp düşeceğim, ondan sonra sabah akşam magazin basını beni konuşacak. Zaten bu konuda mimliyim” dedi.

Haber: Mithat Abakan

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum