Jandarma'dan mevlit ve kan bağışı

Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından jandarma teşkilatının kuruluşunun 180’nci yılında Side Selimiye Camii’nde mevlit okutuldu ve Side Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı’nda kan bağışında bulunuldu.

Jandarma'dan mevlit ve kan bağışı
19 Haziran 2019 - 16:25 - Güncelleme: 06 Ocak 2020 - 01:45

Jandarma teşkilatının 180’nci kuruluş yıldönümü dolayısıyla Manavgat’ın Side Mahallesi’nde bulunan Selimiye Camii’nde okutulan mevlide vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kürşat Kutalmış Şenol ve rütbeli personelinde katıldığı mevlidin ardından jandarma görevlileri tarafından cemaate çeşitli ikramlarda bulunuldu. 


KAN BAĞIŞI YAPILDI


Jandarma Genel Komutanlığı Side Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı tarafından Kızılay’a kan bağışı düzenlendi. Çolaklı Mahallesi’nde bulunan kampta Türk Kızılayı Batı Akdeniz Kan Toplama Merkezi tarafından kurulan bağış standında jandarma görevlileri kan vermek için kuyruk oluşturdu. Türk Kızılayı Manavgat Şube Başkanı Pınar Kapukaya ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı bağışta 97 ünite kan alımı gerçekleştirildi. Şube başkanı Pınar Kapukaya eğitim merkezi komutan vekili Üsteğmen Hakan Akın'a jandarma personelinin gösterdiği duyarlılık ve kan bağışı için teşekkür etti.

HABER:Mithat ABAKAN


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum