Kamerunlu masöze 3 kişi tecavüz ederken, bir kişi videoya çekti

ANTALYA’nın Manavgat ilçesinde 4 yıldızlı bir otelde çalışan Kamerunlu Y.E.’ye (33) aynı anda tecavüz eden A.E., E.K. ve T.B.T. ile şüphelilere yardım eden kadın K.G. jandarma tarafından yakalandı. Şüphelilerden K.G’nin, Y.E.’yi ‘sana sürekli ve extra bir iş buldum’ diyerek, ona tecavüz eden şüphelilerin yanına götürdüğü tespit edildi. Tecavüzün bir şüpheli tarafından kameraya kaydedildiği belirtildi.

Kamerunlu masöze 3 kişi tecavüz ederken, bir kişi videoya çekti
21 Temmuz 2019 - 15:32
Reklam

Kamerun’dan 3 ay önce Manavgat’ın Side turizm bölgesine gelerek 4 yıldızlı bir otelde masöz olarak çalışan Y.E.’ye, önceki gün otel lojmanından tanıdığı K.G. masöz olarak extra bir işte çalışıp çalışmayacağını sordu. Y.E.’nin çalışabileceğini söylemesi üzerine, K.G. tanıdıklarının olduğunu ve sürekli olarak çalışacak masöz aradıklarını belirtti. Dün mesainin bitmesinin ardından saat 16:45 sıralarında bir otomobille otel önünden alınan Y.E. Side mahallesinde bir eve götürüldü. Kendisine viski verilen Y.E. 3 kişi tarafından saatlerce tecavüz edildi. Tecavüz bir şüpheli tarafından videoya çekildi. Kendine gelmesinin ardından darp edilen Y.E. sokağa atıldı. Güçlükle yürüyerek jandarmaya giden Y.E. başından gelenleri ağlayarak anlattı. 


Kendisine tecavüz edilen evin adresini yaşadığı şok nedeniyle bilemeyen Y.E.’nin ifadesini alan Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri olayla ilgili araştırma başlattı. Yapılan araştırma sonucunda Y.E.’ye tecavüz eden şüphelilerin A.E., E.K. ve T.B.T. olduğu belirlendi. Jandarma tarafından ikametlerine yapılan baskınla yakalanan şüpheliler, tecavüz olayını inkar ederek, Y.E. ile para karşılığında birlikte olduklarını savundu. Jandarmada işlemleri tamamlanan 3’ü erkek 4 şüpheli ‘nitelikli cinsel istismar’, ‘kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’, ‘darp’ ve ‘fuhuş’ suçlarından savcılığa sevk edildi. Yakınları adliye girişinde şüphelilerin fotoğraf ve görüntü çeken gazetecilere engel olmaya çalıştı. Olayla ilgili 1 kişinin de arandığı belirtildi.


Demirören Haber Ajansı’na başından geçenleri ağlayarak anlatan Y.E., Kamerun’da, masaj ve estetik üzerine eğitim aldığını belirterek, otel lojmanından tanıdığı K.XX’in kendisine mesai saatleri dışında sürekli bir iş ayarlayabileceğini söylediğini anlattı. Dün mesai bittikten sonra kendisini bir otomobille lojmandan aldıklarını ve Side’de bir eve götürdüklerini söyleyen Y.E., “Eve girdiğimize 4 erkek ve birisi K.XX olmak üzere 2 kadın vardı. Bir süre konuştuktan sonra bana cinsel ilişkiye girip girmeyeceğimi sordular. Bende, masöz olduğumu, cinsel ilişkiye girmeyeceğimi söyledim. Ben böyle deyince, ‘tamam’ dediler. Bu arada birisi viski ikram etti. Viskiyi içince kendimden geçmişim. Kendime geldiğimde, başka bir odada 3 kişi bana tecavüz ediyor, 1 kişide video kaydediyordu. Bağırdım,  yardım istedim, ama diğer odada çok yüksek müzik sesi vardı. Bağırmaya devam edince, bir kadın geldi. Kendilerini polise şikayet edeceğimi söyleyince hem bana tecavüz etmeye devam ettiler, hemde dövdüler. İşleri bitince ‘isteğin yere git, zaten vizen yok, burada kaçaksın, seni sınırdışı ederler’ diyerek beni sokağa attılar. Onlar benim izinlerim olduğunu bilmiyordu. Jandarmaya giderek, şikayetçi oldum” dedi.

HABER:Mithat ABAKAN


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum