Kılıçdaroğlu; Asalaklara asla pabuç bırakmayacağız

Kılıçdaroğlu; Asalaklara asla pabuç bırakmayacağız

Antalya'nın Alanya İlçesinde kanaat önderleri, muhtarlar, STK temsilcileri ve turizmcilerle bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, daha sonra Manavgat'a giderek muhtarlar, STK temsilcileri, kanaat önderleri ve turizmcilerle buluştu...

09 Haziran 2018 - 20:47 - Güncelleme: 09 Haziran 2018 - 21:59

KEMAL KILIÇDAROĞLU MANAVGAT'TA

Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıda Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sivil toplum kuruluşlarının başkanları, kanaat önderleri, muhtarlar, turizmciler ve partililerle buluştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Partisi'nin program ve hedeflerini anlatarak katılanların görüş ve önerilerini dinledi.

TOPLANTI ÖNCESİ ve ESNASINDA YAKLAŞIK 10 KEZ ELEKTRİK KESİLDİ

Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen tolantı öncesi ve esnasında yaklaşık 10 kez elektrik kesintisi yaşandı. Toplantı öncesi kesilen elektriklerin giderilmesinin ardından kürsüye çıkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması sırasında da sık sık elektrik kesintileri yaşandı. Sık sık devam eden elektrik kesintileri nedeniyle zor anlar yaşayan Kılıçdaroğlu; ''Sesimizi kesemeyecekler. Hiç kimse Cumhuriyet Halk Partisi'ni diğer partiler gibi algılamasın. Cumhuriyet Partisi'nin kökünde Kuvayi Milliye vardır. Yedi düvele pabuç bırakmayan bu parti bugünün asalaklarına asla pabuç bırakmayacaktır. Demokrasisi güçlü bir ülke istiyorum. Kadın erkek eşitliği, yargı bağımsızlığı istiyorum.'' dedi.

Toplantı sonrası vatandaşlarla fotoğraf çektiren Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'nin gündemine ve turizm sektörünün durumuna ilişkin konularla ilgili bir toplantıya katılmak üzere Antalya'ya hareket etti.

Haber: Kemal Dinç

Bu haber 4146 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x