Künye
MANAVGAT SON HABER

 

  


 

 İMTİYAZ SAHİBİ 
kumbarafikir reklam ve medya hizmetleri
[email protected]
(Yasal bildirimler için lütfen [email protected] mail adresini kullanınız.)

 

YAYIN SORUMLUSU
Adem Polat
[email protected]


ADRES
Antalya - Alanya karayolu, Alpaslan Türkeş Bulvarı No:19/4  Manavgat / ANTALYA


EDİTÖRLER

Mithat Abakan

Tamer Erkiner

Fatih Hepokur

Kenan Kaymakçıoğlu

Kemal Dinç


HUKUK DANIŞMANI
Avukat Nalan Kapusuz 
Hukuki bildirimlerinizi avukatımıza iletmemiz için lütfen " [email protected]" adresine gönderiniz.

 

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
([email protected])REKLAM
kumbarafikir company
([email protected]
0 (242) 606 06 94
YAZILIM
Tumeva Bilişim Hizmetleri.

Varlık Çıkmaz
[email protected]

DOMAIN
Natro Bilişim Hizmetleri.

HOSTING
Tumeva Bilişim Hizmetleri.

AJANSLAR
Doğan Haber Ajansı (DHA)
İnternet Yayıncıları Derneği (İYAD)

 

WhatsApp destekli ihbar hattı:

0850 304 47 69

 

manavgatsonhaber.com  Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR veSanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. manavgatsonhaber.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

manavgatsonhaber.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Nalan Kapusuz tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. MADDE 3 – (1) İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usûller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür. (2) Yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından ikibin Türk Lirasından elli bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir.


Gizlilik Politikası / Privacy Policy
© Copyrigth 2017 manavgatsonhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. manavgatsonhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
Bunlar manavgatsonhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the manavgatsonhaber.com However, sometimes the manavgatsonhaber.com uses third parties to process your information. manavgatsonhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the manavgatsonhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the manavgatsonhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the manavgatsonhaber.com and its services. When you use manavgatsonhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the manavgatsonhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

manavgatsonhaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz