Manavgat Avcılık Atıcılık ve Amatör Balıkçılık Spor...

Manavgat Avcılık Atıcılık ve Amatör Balıkçılık Spor Kulübü Derneği açıldı

Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde Anadolu İmam-Hatip Lisesi arkasında Manavgat Avcılık Atıcılık ve Amatör Balıkçılık Spor Kulübü derneği açıldı.

20 Temmuz 2018 - 19:48 - Güncelleme: 21 Temmuz 2018 - 09:59

 

Manavgat Avcılık Atıcılık ve Amatör Balıkçılık Spor Kulübü'nün açılışına Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı(MESO) Hasan Özcan, Manavgat Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Muammer Ünal, Manavgat Ziraat Odası Başkanı Rasim Metin, Manavgat Servisciler Odası Başkanı Mustafa Aydın, Manavgat Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Salim Aksoy, Manavgat Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursun Doğan, Manavgat Süt Ürünleri Üreticileri Birliği Başkanı Bilal Ay'ın yanı sıra vatandaşlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış konuşmasını Manavgat Avcılar Atıcılar ve Amatör Balıkçılar Spor Kulübü Derneği Başkanı Mehmet Engin Tüter yaptı. Tüter derneğin açılmasına katkı gösteren ve destekleyen herkese teşekkür etti. Tüter, ''Tüm üyelerimize verdiğimiz sözü yerine getirdiğimiz için çok mutluyum. 6 yıl da yapılmayanı 6 ay da yaptık. Kısa sürede güzel faaliyetler, yarışmalar ve çeşitli etkinlikleri Manavgat'ımıza yakışır şekilde yaptığımızı düşünüyorum. Manavgat bu seviye de Türkiye'de en üst seviyede gittiğimiz yerlerde çok güzel tepkiler alıyoruz. Bu işler kolay olmuyor sizlerin desteğiyle Manavgat'ın adını daha da güzel duyuracağımızı düşünüyorum.'' dedi.

Manavgat Avcılar Atıcılar ve Amatör Balıkçılar Spor Kulübü Derneği Başkanı Mehmet Engin Tüter'in konuşmasının ardından Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen söz aldı. Sözen, ''Elimizden gelen desteği gösterdik. Manavgat'ın adı bu tür güzel organizasyonlar ile anılması güzel bir şey. Çok önemsediğim bir söz var 'Manavgat Ailesi' Manavgat bütün dinamikleriyle, sivil toplum örgütleriyle, dernekleriyle, siyasi partileriyle bir Manavgat Ailesidir. Bir araya gelmemiz ve Manavgat'ın geleceği adına ortak düşüncelerimizin olmasını son derece önemsiyorum. Bugün bizleri burada bir araya getiren Avcılar Derneği Başkanı'na teşekkür ediyorum. Sıradan bir Dernek olmadıklarını gösterdiler. Avcılar genelde atar ama bu dernek atan değil faaliyet yapan atak bir ekip.'' dedi.

Manavgat Avcılar Atıcılar ve Amatör Balıkçılar Spor Kulübü Derneği, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'e, Dernek yöneticilerine ve Derneğin açılışına destekte bulunanlara plaket takdim etti. Açılış programı kesilen kurdele sonrası son buldu.

Haber: Kemal Dinç

Bu haber 3115 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x