Manavgat Balıkhanesi yıkılacak

Yaklaşık 10 yıl önce dönemin Belediye Başkanı Zeynel Şenol tarafından inşa edilen ve o dönem konumu ve mimarisi nedeniyle oldukça tartışılan Manavgat Balık Pazarı için Manavgat Belediyesi yıkım kararı çıkardı..

Manavgat Balıkhanesi yıkılacak
20 Aralık 2017 - 15:09 - Güncelleme: 20 Aralık 2017 - 15:28
Reklam

SON DAKİKA MANAVGAT HABER MERKEZİ

MANAVGAT BALIKHANESİ YIKILIYOR

Manavgat şehir merkezinde bulunan ve yaklaşık 10 yıl önce hizmete açılan Manavgat Balıkhanesi yıkılarak yerine yeni bir proje inşa edilecek. Balıkhane içerisinde bulunan firmalar işyerlerini yapılacak olan yeni balık pazarına taşıyacak.

SÖZLEŞME SÜRESİ DOLUNCA YIKIM KARARI ÇIKTI

Aldığımız bilgilere göre mevcut yerde bulunan balık pazarı ile işyeri sahipleri arasında yapılan sözleşme 31.12.2017 tarihinde doluyor ve Manavgat Belediyesi işyerlerinin boşaltılması için firma sahiplerine yıl sonuna kadar süre verdi. Sözleşmenin dolması nedeniyle, bir dönem mimarisi ve konumu nedeniyle oldukça fazla tartışılan Manavgat Balık Pazarı yıkılarak yerine yeni bir proje yapılması bekleniyor. Yapılacak projenin ne olduğu ise henüz açıklanmadı.

BALIK PAZARI YENİ YERİNE TAŞINACAK

Yine aldığımız bilgilere göre Manavgat Balık Pazarı, Manavgat Cumhuriyet köprüsü yakınında Manavgat Belediyesi tarafından hazırlancak bir alanda hizmet vermeye devam edecek.

Manavgat Son Haber / Adem Polat

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum