Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen: Anketler onları huzursuz ediyor

Manavgat Belediye Başkanı - Millet İttifakı Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Kavaklı ve Kasaplar Mahalleleri halkıyla kapalı çarşamba pazarı alanında bir araya geldi. Kendisini dinlemek için toplanan kalabalığa seslenen Sözen, anket sonuçlarının iktidar partisi adayını huzursuz etmeye başladığını söyledi...

19 Mart 2019 - 01:56 - Güncelleme: 19 Mart 2019 - 02:35

BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN; ANKET SONUÇLARI ONLARI RAHATSIZ EDİYOR

Manavgat Belediye Başkanı - Millet İttifakı Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Kavaklı ve Kasaplar Mahalleleri halkıyla kapalı çarşamba pazarı alanında bir araya geldiği buluşmada iktidar partisi Manavgat Belediye Başkanı Adayı Hasan Öz'e seslenerek; ''Kamuoyu araştırmaları ortaya çıktıkça, anketler istedikleri gibi çıkmayınca Manavgat'ta misafirlerimiz çoğalmaya başladı, toplumun yorumları ortaya çıktıkça, rahatsızlık duymaya ve rahatsızlık duymaya başladılar ama korkunun ecele faydası yok dedi. Sözen, Ne kadar çirkinleşirlerse çirkinleşsinler, biz bildiğimiz yolda devam edeceğiz, kutsal bir görev olarak kabullendiğimiz bu görevi sonuna kadar layıkı ile yapacağız'' dedi. 

MANAVGAT'IN KAYBETTİĞİ DEĞERLER

Bu toplumun değerleri, toplumun kıymetleri, çocuklarımıza ait olan değerler elimizden alınırken sesini çıkarmayanlar, sessiz kalanlar, bu kente yalan yanlış projeler dayatılırken kendini ifade etmekten yoksun olanlar, bugün karalama çalışmaları yapıyor, bizleri yıldırmaya çalışıyorlar. Önce çıkıp bu toplumun önünde size sorduğumuz sorulara cevap vereceksiniz, Manavgat'a ait olan tüm değerlerimiz Antalya'ya verilirken sessiz kaldığının, aracılık ettiğinin hesabını bu halka vereceksin, bu halk sana soruyor, hala cevap vermedin, hala' dedi.

BAKAN SÜLEYMAN SOYLU'NUN MANAVGAT ZİYARETİ

Başkan Sözen, Manavgat'a gelerek Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz'ün düzenlediği mitinde Hasan Öz'ün elini havaya kaldırarak, ''Bakan olarak devletin tüm imkanlarıyla bu kardeşimizin emrindeyim'' demesi konusuna değindi.

Sözen, ''Manavgat'a gelen tüm devlet büyüklerimizi bağrımızda, kalbimizde misafir ederiz fakat şunu asla kabullenmeyiz, ''adaylarının (Hasan Öz)  kolunu kaldırarak, devletin tüm bakanlıkları, tüm imkanları bu kardeşimizin arkasındadır denilmesini kabullenmeyiz. Devlet millet içindir, devleti ayakta tutan millettir. Millete rağmen devlet olmaz, devlet toplum içindir, halk içindir, halkı yaşatmak ve halkı yüceltmek içindir, devlet ayrım yapmaz, devlet ötekileştirmez, birinin elini kaldırıp, diğerini yerin yedi kat dibine sokmaz, bu halk kimi seçtiyse devlet onlara ayrımsız hizmet etmelidir'' dedi. 

Kamuoyunda tarafsız araştırma şirketleri tarafından yapılan son araştırmalara göre Millet İttifakı Manavgat'ta büyük farkla önde görünüyor. İşte sosyal medyada binlerce kişi tarafından paylaşılan son anket sonucu;

Bu haber 8112 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rüzgar ve yağış nedeniyle su alan tekne Kumköy sahilinde battı
Rüzgar ve yağış nedeniyle su alan tekne Kumköy sahilinde battı
TÜRSAB Manavgat Side BTK'da genel kurul yapıldı
TÜRSAB Manavgat Side BTK'da genel kurul yapıldı