Manavgat Motosiklet Festivali 2019 Başladı

Manavgat Belediyesi tarafından organize edilen ve dünyanın dört bir tarafındaki Motosiklet tutkunlarının büyük merakla beklediği Manavgat Motosiklet Festivali 2019 yılında yine oldukça çok konuşulan etkinliklerle başladı...

Manavgat Motosiklet Festivali 2019 Başladı
27 Haziran 2019 - 18:06 - Güncelleme: 27 Haziran 2019 - 18:47
Reklam

MANAVGAT MOTOSİKLET FESTİVALİ 2019 BAŞLADI

Manavgat Belediyesi ve Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tarafından organize edilen, ayrıca Manavgat'ın Kültür ve Sanatsal anlamda gelişmesine katkı sağlayan festivallerden birisi olan; ''Uluslararası 9. Manavgat Motosiklet Festivali'', Manavgat Sorgun'da bulunan Boğaz Otel'de kapılarını ziyaretçilere açtı. Festivale katılan ünlü isimler Türkiye ve Global basınının da gündeminde.

Duman, Manga, Kargo, Necati ve Saykolar, Retrobüs gibi sevilen, ünlü müzik gruplarının sahne aldığı festivalde ziyaretçiler tatili, eğlenceyi ve müziği yaşıyor.  Gün içerisinde başlayan aktiviteler, akşam konserleri ve gece sahilde düzenlenen ''Ay ışığında gitar'' etkinliği ile sona eriyor.

BİNLERCE MOTOSİKLET TUTKUNU MANAVGAT'TA
Festival tarihinden aylar önce hazırlıklarını tamamlayan motosiklet tutkunları, Manavgat Boğaz Otel'de düzenlenen kamp alanında yerini aldı. Çadır kurmak isteyen misafirler için düzenlenen alanda, Manavgat'ın enfes çam ormanları, Manavgat Irmağı manzarası, temiz hava, müzik ve sınırsız eğlence sunuluyor.

işte festival programı;


 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum