Manavgat Sanayisine giren tır şoförü pişman oldu
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Manavgat Sanayisine giren tır şoförü pişman oldu

Manavgat'ın Sanayi sitesi, ek blokların bulunduğu bölgedeki bir işletmeye malzeme götüren yük tırı, hareket halindeyken yolda açılan çukura gömüldü.. Yola gömülen tırı çıkaramayacağını anlayan şoförü ise tırı orada bırakarak yardım çağırmaya gitti..

30 Kasım 2017 - 13:52 - Güncelleme: 05 Aralık 2017 - 17:02

MANAVGAT SANAYİSİNE GİREN TIR YOLA GÖMÜLDÜ

Manavgat Sanayi sitesi, ek bloklar'da oldukça kötü durumdaki yollar bu kez bir tır şoförünün başını derde soktu. Malzeme taşıdığı işletmeye doğru gitmek için Manavgat Sanayisi'ne giren yük aracı, yolların çamur içerisinde olduğunu farketti fakat malzemeleri indirmesi için işletmeye gitmekten başka çaresi yoktu, ilerlemeye devam edince hiç beklemediği bir anda tırın tekerleri yola gömülmeye başladı.

ESNAF KENDİ PARASIYLA DÜZENLEME YAPMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde aynı nokta'da, bölge esnafı aylardır kurtulamadıkları çamur ve çukur sorunları nedeniyle kendi imkanlarıyla iş makinası çağırarak yolda düzenleme yapmış, Manavgat Belediyesi'nden bu konuda yardım istemiş, Manavgat Belediyesi ekipleri de, bölgeye gelerek, yolun ASAT tarafından kazıldığını, kendilerinin birşey yapamayacaklarını ifade eden bir tabelayı yola bırakıp gitmişlerdi..

İŞTE O HABER:

https://www.manavgatsonhaber.com/belediye-gelmeyince-kepce-kiraladilar/100/

Manavgat Son Haber / Adem Polat

Bu haber 4820 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x