Manavgat'ta 23 nisan kutlamaları

Manavgat ilçesinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99’uncu yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenle kutlandı...

Manavgat'ta 23 nisan kutlamaları
23 Nisan 2019 - 20:22 - Güncelleme: 10 Mart 2020 - 22:00
Reklam

MANAVGAT'TA 23 NİSAN

Manavgat Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törene Kaymakam Mustafa Yiğit, Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Başsavcı Ramazan Yılmaz, siyasi partiler, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri, idare amirleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

Manavgat Atatürk anıtına çelenk sunulmasının ardından saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı’yla devam eden programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Muammer Özdemir yaptı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vatanının geleceğini çocuklara ve gençlere emanet ettiğini belirten Sarıdemir, dünya üzerinde Türkiye’den başka hiçbir ülkede milli bir bayramın çocuklara adanmadığını ve dünya çocukları ile birlikte kutlanmadığına dikkati çekti. 


Öğrenciler tarafından şiirlerin okunduğu, çeşitli gösterilerin sergilendiği tören okullar arası düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere Kaymakam Mustafa Yiğit’in ödüllerini vermesi ile sona erdi.

Haber ve Şikayet hattımız:

08503044769 (WhatsApp)

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum