Manavgat’ta görev yapan Hakim ve Savcılara veda yemeği

Manavgat'ta görev yapan Hakim ve Savcılara veda yemeği

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) 2018 yılı ana kararnamesiyle Manavgat’tan tayini çıkan hakim ve savcılar için veda yemeği düzenlendi.

19 Ağustos 2018 - 12:12 - Güncelleme: 19 Ağustos 2018 - 12:27

Manavgat’ta hakim ve savcılara veda yemeği

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) 2018 yılı ana kararnamesiyle Manavgat’tan tayini çıkan hakim ve savcılar için veda yemeği düzenlendi.

Manavgat’ta bir restaurantta verilen veda yemeğine Belediye Başkanı Şükrü Sözen, İlçe Jandarma Komutanı Kürşat Kutalmış Şenol, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül, ilçede daha önceden ağır ceza mahkemesi başkanlığı yapan Antalya Adalet Komisyonu Başkanı Oğuzhan Yaşar ve Hayati Karaaslan ile adliyede görevli hakim ve savcılar ile personel katıldı. Yemekte Manavgat’tan tayini çıkan hakim ve savcılara plaket ve çeşitli hediyeler verilerek kariyerlerinde başarılar dilendi. 

Hakimler Savcılar Kurulu’nun (HSK) yıl içinde yayınlanan adli kararnamelerle Manavgat Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Dalak, İzmir Karşıyaka Adliyesine Cumhuriyet Başsavcı vekilliğine, 1’nci Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Önder Kürşat Mutlu Anayasa Mahkemesi raportörlüğüne, hakim Memduh Yalvaç, Cizre Ağır Ceza Mahkemesi başkanlığına, hakim Barış Özdemiroğlu İstanbul hakimliğine, hakim Muhammet Enes Saygas Kadirli hakimliğine, cumhuriyet savcısı Evren Baykara Kahramanmaraş cumhuriyet savcılığına, cumhuriyet savcısı Türkan Bayrakkara Gaziantep cumhuriyet savcılığına, Mehmet Demir Başkale cumhuriyet savcılığına atandı.

Bu haber 2220 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hırsızlık yaptığı işyerine büyük tuvaletini yapan kadın kameraya yakalandı
Hırsızlık yaptığı işyerine büyük tuvaletini yapan kadın...
Manavgat Devlet Hastanesi'nde 633 bin hasta muayene oldu
Manavgat Devlet Hastanesi'nde 633 bin hasta muayene oldu