Manavgat'taki okulların çevresinde uyuşturucu denetimi

ANTALYA Manavgat jandarma sorumluluk bölgesinde bulunan turizm merkezlerindeki okulların çevresinde uyuşturucu ve şüpheli şahıslara karşı denetim yapıldı...

Manavgat'taki okulların çevresinde uyuşturucu denetimi
09 Eylül 2019 - 15:45
Reklam

Antalya İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, okulların açıldığı ilk gün, sorumluluk bölgesinde bulunan okul çevrelerinde denetim gerçekleştirdi. 
Okul çevrelerinde uyuşturucu madde satışının önlenmesi, öğrencilerin uyuşturucu maddelerden uzak tutulmasını önlemek için yapılan denetimler kapsamında şüpheli şahısların kimlik kontrolleri ve GBT sorguları yapıldı. Şüpheli şahısların okul çevrelerinden uzaklaştırıldığı denetimlerin, eğitim öğretim dönemi süresince aralıksız olarak devem edeceğini belirten yetkililer, “Okul çevresinde şüpheli şahısların tesbiti okul çevresindeki esnafların ve temizlik görevlilerinin bilinçlendirilmesi kapsamında İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince jandarma sorumluluk bölgesinde aralıksız olarak denetimlere devam edilecektir” dedi.

Haber: Mithat ABAKAN

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum