Manavgat'tan çocuklar üşümesin kampanyası

Manavgat'ta başlatılan bir sosyal sorumluluk projesi ile maddi imkansızlıklardan dolayı kışlık kıyafet alamayan öğrencilere yönelik yardım kampanyası başlatıldı. Toplanan kıyafetler Hayallerimin Elinden Tut Sosyal Sorumluluk Projesi yetkilileri tarafından öğrencilere ulaştırılacak..

06 Aralık 2017 - 23:29 - Güncelleme: 06 Aralık 2017 - 23:47

MANAVGAT'TAN ''ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN'' KAMPANYASI

Manavgat merkezli sosyal sorumluluk projesi olan ''Hayallerimin Elinden Tut'' hareketi, kış mevsiminin gelmesiyle yine kolları sıvadı ve ikinci kez Çocuklar Üşümesin kampanyası başlattı.  Proje ile Manavgattaki köy okulları başta olmak üzere, Türkiye genelinde tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilerin bulunduğu köy okullarına yeniden atkı, bere, eldiven ve çorap yollanarak, kışın sıcak geçmesi için öğrencilere destek olunması planlanıyor. Proje ekibi bugüne kadar 130 okula ulaştı ve yeni kampanya ile bu kez 200'den fazla okula ulaşmayı hedefliyor.

Hayallerimin Elinden Tut projesi yetkilisi Rabia İnci Özen; " Geçen yıl kış döneminde başlattığımız kampanyanın ikincisini düzenleme kararı aldık. Geçen yıl verimli bir sonuç aldığımız bu kampanyanın ikincisini düzenleyerek sadece Manavgat değil, Türkiye'ye çağrı da bulunuyoruz. Kampanyamıza sadece atkı, bere, eldiven ve çorap desteğinde bulunulacak, kıyafet yardımı kabul edilmeyecektir. Destek veren herkesin kalplerine sıcacık teşekkür yolluyoruz." dedi.

Manavgat Son Haber / Adem Polat

KAMPANYA SAYFASINI GÖRMEK İÇİN

AŞAĞIDAKİ RESİME TIKLAYABİLİRSİNİZ

 

Bu haber 3664 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tarihi Selçuklu kervan yolu turizme kazandırılacak
Tarihi Selçuklu kervan yolu turizme kazandırılacak