MASİAD'ın yeni başkanı işadamı Mücahit Tatar oldu

Manavgat Sanayici ve iş adamları derneği (MASİAD) olağan yönetim kurulu toplantısıyla yeni başkanını seçti. Yapılan oylama sonucunda eski başkan Turgay Akar'ın yerine oy birliğiyle işadamı Mücahit Tatar seçildi...

16 Ocak 2019 - 14:52 - Güncelleme: 27 Ocak 2019 - 17:42
Reklam

MASİAD'TA MÜCAHİT TATAR DÖNEMİ BAŞLIYOR

Manavgat'ın oldukça önemli sivil toplum kuruluşları arasında yer alan Manavgat Sanayici ve işadamları derneği olağan yönetim kurulu toplantısı sonucunda sandıktan oy birliğiyle başarılı işadamı Mücahit Tatar çıktı. 

Manavgat ve Antalya'nın farklı noktalarındaki devasa yatırımlarıyla bölgede büyük başarıya ulaşarak sektöre yön veren Mücahit Tatar, yeni seçilmiş olduğu MASİAD başkanlığı hakkında konuştu.

Tatar yaptigi açıklamada; "Değerli Dostlarım, Olağan genel kurulunu gerçekleştirmiş olduğumuz Manavgat Sanayici ve İş İnsanları Derneğimizin Yönetim Kurulu Başkanlığı vazifesine seçilmiş bulunmaktayım. Bu görevi layık gören Saygıdeğer genel kurul üyelerimize, son derece başarılı bir başkanlık dönemi geçirerek bizlere önder olan Sayın Turgay Akar Başkanıma, desteklerini asla unutmayacağım bir önceki dönem değerli Yönetim Kurulu Üyesi dostlarıma, derneğimizin  diriliş dönemi Başkanı,  Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Ahmet Boztaş Beye , Benimle beraber bu yola çıkan değerli Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıma, Derneğimizin bu günlere gelmesinde büyük emekleri olan tüm eski Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerine, genel kurulumuza destek sağlayan Manavgat’ımızın değerli basın mensuplarına, beni yalnız bırakmayan aileme ve dostlarıma teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Yeni görevimizin hayırlı olmasını Cenab’ı Allah’tan niyaz ederim." Dedi.

Görevini yeni başkan Mücahit Tatar'a devreden Turgay Akar ise şunları söyledi; 

2009 yılında girmiş olduğum MASİAD ailesinde aktif olarak 4 yıl başkan yardımcılığı, 5 yıl da Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptım. Bu süreçte benden desteklerini esirgemeyen başta aileme, yönetim kurulu üyelerime, derneğimizin genel kurul üyelerine ve derneğimiz çalışanlarına sonsuz teşekkürler ediyorum. Başkanlık dönemimde Manavgat ve Manavgat Halkı için yapmış olduğumuz çalışmalar ve ortaya koymuş olduğumuz vizyonun bundan sonra da takipçisi olmaya devam edeceğim. 
MASİAD olarak her zaman söylediğimiz “TARIM ve TURİZMDE MARKA KENT MANAVGAT “ hedefinin gerçekleşmesi en büyük dileğimdir. Bu duygu ve düşüncelerle bütün Manavgatlı Hemşehrilerimi en kalbi duygularla selamlıyor yeni seçilen yönetim kuruluna da başarılar diliyorum. Saygılarımla.. 

Bu haber 8076 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otomobillerden hırsızlık yapan şüpheli yakayı ele verdi
Otomobillerden hırsızlık yapan şüpheli yakayı ele verdi
Üniversite öğrencilerine 'AIDS' semineri
Üniversite öğrencilerine 'AIDS' semineri