Milletvekili Enç, Manavgat’lı Hüseyin Arıcı’ya sahip...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Milletvekili Enç, Manavgat'lı Hüseyin Arıcı'ya sahip çıktı

Manavgat’ta 10 metrekarelik barakada yaşamını sürdüren Hüseyin Arıcı’ya Ak Parti milletvekili Gökçen Özdoğan Enç yardım eli uzattı..

01 Aralık 2017 - 23:50 - Güncelleme: 05 Aralık 2017 - 17:02

Manavgat’ın Kavaklı mahallesinde barakada yaşayan Hüseyin Arıcı’nın daha rahat hayatını sürdürebilmesi için Ak Parti Antalya milletvekili Gökçen Özdoğan Enç harekete geçti. Manavgat ziyaretinde Ak Parti ilçe Başkanı Hasan Öz, Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü İbrahim Büküş ve diğer yetkililerle birlikte Hüseyin Arıcı’yı yaşadığı barakada ziyaret etti. 

Yaşadığısorunları Hüseyin Arıcı’dan bizzat dinleyen milletvekili Enç, bundan sonra hayatını daha rahat ikame ettirebilmesi için Büyükşehir Belediyesi tarafından prefabrik bir ev yapılacağı müjdesini verdi. Ziyarette milletvekili Gökçen Özdoğan Enç’e eşlik eden Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü İbrahim Büküş, Hüseyin Arıcı’ya gıda ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için sosyal kartı verdi.

Barakada yaşayan Hüseyin Arıcı, milletvekilinin kendisini ziyaret etmesinden çok memnun olduğunu söyleyerek, “Milletvekilimiz o kadar işinin arasında üşenmemiş, beni ziyaret etmesinden memnun oldum. Devletimizin yanımda olması çok iyi. Devletimiz benim için ne gerekiyorsa yapıyor.  Düzenli engelli maaşımı da alıyorum Allah razı olsun. Devletimiz olmasa açlıktan ölürdüm” dedi.
Ziyaretin ardından milletvekili Gökçen Özdoğan Enç ve beraberindekiler önce MATSO Denizcilik Lisesi’ni ziyaret ederek yapımı devam eden tersane hakkında bilgi aldı ardından Çeltikçi, Aşağı Işıklar, Demirciler ve Külcüler mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Ne olmuştu? https://www.manavgatsonhaber.com/barakada-yurekleri-sizlatan-yasam-mucadelesi/128/

Haber / Adem Polat

Bu haber 4410 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x