Mutlu nesiller Susam Sokağı'nda yetişecek

Manavgat’ta değişik konsept fikri ile dizayn edilen Susam Sokağı Kreş ve Gündüz Bakımevi açıldı. Pınar Acar, Neslihan Acar ve Şeyma Acar kardeşler sokakta mutlu nesiller yetiştirme adına Susam Sokağı Kreş ve Gündüz Bakımevi'nin açılışını gerçekleştirdi.

Mutlu nesiller Susam Sokağı'nda yetişecek
25 Mayıs 2018 - 18:01

Susam Sokağı’nda çocuklar için Montessori, Atölye Temelli Eğitim Sistemi ve İşaret Dili eğitimleri bulunuyor. Susam Sokağı Kreş ve Gündüz Bakımevi Manavgat Emek Mahallesi’nde açıldı. Dünya genelinde pedagoglar tarafından ortaya koyularak desteklenmiş eğitim sistemleri ve materyalleri ile sorgulama, araştırma ve deneyimleyerek öğrenmenin önündeki tüm engelleri kaldırmaya dayalı programları ile okul öncesi eğitime yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedefleyen Susam Sokağı’nda çocuklara işaret dili de öğretilecek.

Susam Sokağı’nın işletmecileri Pınar, Neslihan ve Şeyma Acar kardeşler, seçkin ve deneyimli eğitimci kadro ve dünya genelinde kabul görmüş eğitim anlayışları ile alanında lider bir eğitim kurumu olarak milli ve manevi değerlerine bağlı nesiller yetiştirmeyi hedeflediklerini belirterek, “Atölye sistemine dayalı alt yapısı ve uzman eğitimci kadromuz ile çocukları eğlendirirken eğitmeyi, yaşarken öğretmeyi hedefleyen kreşimizde çocuklarımızın eğitimi ile ilgili branş atölyeleri ve hobi bahçeleri ile desteklenmektedir” şeklinde konuştular.

3- 6 yaş gurubuna hitap edecek Susam Sokağı Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde Atölye Temelli Eğitim Sistemi, Montessori, İşaret Dili, Yabancı Dil, Değerler Eğitimi, Okul Öncesi Temel Eğitimler dersleri verilecek.

Açılışa Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar ve Seçim Komite Üyeleri, CHP Antalya Milletvekili adayları, İYİ Parti Manavgat İlçe Teşkilatı’ndan Gürsel Aşık, Talip Ayhan, İYİ Parti Milletvekili Adayı Cafer Ünal, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Öz, Manavgat Ziraat Odası Başkanı Rasim Metin, Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Özcan ve davetliler katıldı.

Haber: Tamer Erkiner

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum