Öğretmen eşe son bakış

Manavgat ilçesinde dün görev yaptığı okulda kendisini iple merdiven korkuluklarına asarak hayatına son veren İngilizce öğretmeni Mehmet Erbaş (46), Yavşı Mahallesi’nde toprağa verildi.

Öğretmen eşe son bakış
26 Kasım 2018 - 13:03 - Güncelleme: 26 Kasım 2018 - 13:12

MANAVGAT HABER MERKEZİ

 Cenaze töreninde Mehmet Erbaş’ın kendisi gibi öğretmen olan eşi Hatice Yavşı, önünden geçen cenazenin ardından uzun süre acı içerisinde baktı
Dün saat 14:00 sıralarında Dolbazlar Ortaokulu’nda öğrencilerine destekleme kursu verdikten sonra okulun merdiven korkuluklarına kendisini iple asarak yaşamına son veren ingilizce öğretmeni Mehmet Erbaş’ın cenazesi ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Yavşı Mahallesi mezarlığında toprağa verildi. Mehmet Erbaş’ın cenaze namazına Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürü Muammer Sarıdemir, öğretmenler, öğrenciler ve yakınlarıyla vatandaşlar katıldı. 


EŞİNİN ARDINDAN ACIYLA BAKTI


Mehmet Erbaş’ın kendisi gibi öğretmen olan ve Dolbazlar İlkokulu’nda sınıf öğretmeni olan eşi Hatice Erbaş, cenaze töreni sırasında yakınlarının yardımıyla güçlükle ayakta durdu. Eşinin cenaze namazını kılan Hatice Erbaş, önünden geçen tabuta uzun süre baktı. Vatandaşların katılımıyla eşinin defnedilen mezarına bakan Hatice Erbaş, oğlu Çağrı’yla birlikte taziyeleri kabul etti.

HABER:Mithat ABAKAN


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum