Saadet Partisi Kadın Kollarından Erbakan Sergisi
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Saadet Partisi Kadın Kollarından Erbakan Sergisi

Necmettin Erbakan, Manavgat Saadet Partisi Kadın Kolları tarafından ölümün 7’inci yılında fotoğraf sergisi ile anıldı...

27 Şubat 2018 - 15:39

Saadet Partisi kurucu genel başkanı ve Türkiye eski başbakanı merhum Necmettin Erbakan,  Manavgat Saadet Partisi İlçe Kadın Kolları’nın Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlediği fotoğraf sergisi ile ölümünün 7’inci yıl dönümünde anıldı. 
Konu ile ilgili açıklama yapan Manavgat Saadet Partisi İlçe Kadın Kolları Başkanı Nergis Demiral; “Bu etkinliği rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın vefatının 7’inci yılını anmak, hatırlatmak hem de vatandaşlara yaptığımız projeleri göstermek adına düzenledik. Onun fotoğraflarının, sözlerinin yer aldığı bir sergi açtık” dedi. 
“HİZMETLERİNİ HALKIMIZA TANITMAYI AMAÇLADIK”
Saadet Partisi Manavgat İlçe Başkanı İlhami Demiral ise sergi ile ilgili olarak; “ Rahmetli Erbakan hocamızın fikirleri ve geçmişteki sözlerinin ne kadar tesirli olduğunu, 45 yıl önce siyasete başlayarak Türkiye’nin yönünü değiştiren siyaset adamını burada anmak istedik. Erbakan hocamız hiçbir zaman kendi menfaatini ve partisinin menfaatini düşünmedi. Ülke menfaatini ön plana çıkardı fakat hep önü kesildi. 2 defa iktidara gelip, çok büyük hizmetler yapmaya çalıştı. Biz de bu hizmetleri burada halkımıza tanıtmak amacıyla, vefatının 7’inci yılında kadın kollarımız ile birlikte bu sergiyi düzenledik. Kadın Kolları Başkanı Nergis Demiral’a teşekkür ediyorum” diye konuştu. 
Necmettin Erbakan sergisi gün boyunca Manavgat Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlar tarafından ziyaret edildi. 
Haber-Foto: Duygu KAYA

Bu haber 895 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x