Sahiller cıvıl cıvıl

Manavgat’ta yazdan kalma günler yaşanıyor. Sıcak ve güzel havayı fırsat bilen vatandaşlar ve turistler, denizin ve havuzun keyfini çıkarıyor.

Sahiller cıvıl cıvıl
25 Ekim 2019 - 10:19 - Güncelleme: 25 Ekim 2019 - 10:34

Hava sıcaklığının 29, deniz suyu sıcaklığının 25 derece kaydedildiği Side’de vatandaşlar ve tatilciler, güzel havanın tadını çıkarıyor. Ailesiyle birlikte denizin keyfini çıkaran Mehmet Karahan, son 10 yılın en sıcak dönemini yaşadıklarını söyledi. Ekim ayı olmasına rağmen havanın halen sıcak olduğunu belirten Karahan, "Turizm devam ediyor, oteller dolu. Ancak her mevsimi de mevsiminde yaşamak lazım. Su sıcak, deniz temiz ve berak" dedi.

Manavgat’ın Titreygöl mevkiinde bulunan Diamond Premium otelde tatil yapan Alman Bettina Lövendanz (52) Antalya’nın hala çok sıcak olduğunu ve denize ve havuza rahatlıkla girebildiklerini söyledi. Antalya’da olmaktan memnun olduğunu belirten Lövendanz, “Kasım ayı geliyor, Almanya’da havalar soğudu. Antalya hala çok sıcak, çok güzel. İstediğimiz zaman denize ve havuza girebiliyoruz. Burada kendimizi çok rahat hissediyoruz. Otel çalışanları bize yardım etmek için en iyi şekilde çalışıyor. Burada olmaktan çok memnunum” dedi.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum