Toyota Genel Müdürlüğü'nden Manavgat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne hediye

Manavgat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, gerçekleştirdiği girişimlerin meyvesini aldı. Toyota Türkiye Genel Müdürlüğü, öğrencilerin çalışır bir araba üzerinde motor eğitimi alması için okula bir araba hediye etti.

Toyota Genel Müdürlüğü'nden Manavgat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne hediye
24 Nisan 2018 - 15:24 - Güncelleme: 26 Nisan 2018 - 02:05

MANAVGAT HABER MERKEZİ

 

TOYOTA'DAN ÇAĞDAŞ EĞİTİME KATKI

Manavgat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak öğrencilerin daha çağdaş ve daha iyi eğitim görmeleri için okula, öğrencilerin eğitim aldığı alanlara yönelik olarak uygun olan şirketlerle, araç gereç destekleri ve eğitim materyalleri ile ilgili görüşmeler yaptıklarını ifade eden okul müdürü Azmi Aktoprak, “Bu görüşmelerimizin sonucunda, Motorlu Araçlar Teknolojisi bünyesinde Alan şefi Gökan Zeyrek ve teknisyen Hasan Acar'ın katkılarıyla Toyota Genel Müdürlüğü, okulumuz öğrencilerinin eğitiminde kullanılmak üzere bir Toyota marka araba hediye etti” dedi.


Öğrencilerin çalışan bir araba üzerinde yapacakları çalışma ile aldıkları eğitimin daha başarılı olacağına inandıklarını ifade eden Aktoprak, “Katkılarından dolayı Toyota Genel Müdürlüğüne teşekkürlerimizi bir borç biliriz” dedi.

 

HABER:ÖMER KARÇA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum