Uzman çavuş Cemal Bülbül Manavgat'ta toprağa verildi

Görev yapmış olduğu İzmir / Menemen'deki askeri birlikte rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı açıklanan ve daha sonra askeri kaynaklar tarafından kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiği belirtilen 41 yaşındaki topçu uzman çavuş Cemal Bülbül Manavgat'ta toprağa verildi...

Uzman çavuş Cemal Bülbül Manavgat'ta toprağa verildi
15 Mart 2018 - 17:19 - Güncelleme: 20 Mart 2018 - 22:03

UZMAN ÇAVUŞ CEMAL BÜLBÜL MANAVGAT'TA DEFNEDİLDİ

MANAVGAT SON HABER

Menemen'de topçu uzman çavuş olarak görev yapan Cemal Bülbül, geçen ay geçirdiği kalp krizinin önceki gün tedavi gördüğü Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde vefat etti. Uzman Çavuş Cemal Bülbül’ün cenazesi bugün Manavgat’a getirilerek Külliye Camii’nde öğle namazının ardından cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Kaymakam Mustafa Yiğit, Cumhuriyet Başsavcısı hasan Dalak, İlçe Jandarma Komutanı Kürşat Kutalmış Şenol, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Şimşek, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül, MATSO Başkanı Ahmet Boztaş ve sivil toplum kuruluş temsilcileri, yakınları ve vatandaşlar katıldı. Uzman Çavuş Cemal Bülbül’ün naaşı Bayır mezarlığında dualarla defnedildi.

AFRİN’E GÖNÜLLÜ OLARAK GİDECEKTİ
Evli ve 3 çocuk babası olan Uzman Çavuş Cemal Bülbül’ün 20 yıldır askerlik mesleğini yaptığı belirtildi. Gözyaşları içerisinde, eşinin Afrin’e gitmek için gönüllü olarak görev yaptığı 57’nci Topçu Tugay Komutanlığı’na başvuru yaptığını belirten Ayşe Bülbül, “İlk etapça görev çıkmadı. Ardından Gaziantep’te konuşlu birliklere görevlendirme çıktı. Gaziantep’te ki birliğine katıldı, buradan Afrin’e geçeceklerdi. Eşim çağırılmayı bekliyordu” diye konuştu.

Mithat Abakan / Manavgat Haber Merkezi

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum