Yolcu otobüsü minibüse çarptı, 1 ölü

Manavgat D-400 Çevreyolu Side Total kavşağında yolcu otobüsü ile minibüs çarpıştı, 38 yaşındaki minübüs şoförü Ömer Sarıdemir araçtan fırlayarak hayatını kaybetti..

Yolcu otobüsü minibüse çarptı, 1 ölü
05 Ocak 2018 - 00:56 - Güncelleme: 05 Ocak 2018 - 02:47

MANAVGAT SON DAKİKA HABER MERKEZİ

SİDE TOTAL KAVŞAĞINDA KAZA: 1 ÖLÜ

Ömer Sarıdemir

Antalya'dan Adıyaman istikametine seyir halindeki içerisinde 19 yolcusu bulunan 01 CZ J12 plakalı yolcu otobüsü ile Side'den Manavgat istikametine doğru ilerleyen Ömer Sarıdemir idaresindeki 07 LS 317 panelvan minibüs Side Total kavşağında kafa kafaya çarpıştı. Yolcu otobüsünün çarptığı minübüsün şoförü Ömer Sarıdemir'in kaza esnasında araçtan fırlayarak feci şekilde yaralandığı ve olay yerinde hayatını kaybettiği, midibüste bulunan birden fazla kişinin yaralanmış olabileceği belirtildi..

KAZA YERİNDE GERGİNLİK ÇIKTI

Kaza'nın meydana gelmesinden hemen sonra Ömer Sarıdemir'in yakınları olay yerine akın etti. Olay yerinde bulunan bazı kişiler kırmızı ışıkta geçerek midibüse çarptığını iddia ettikleri otobüs şoförünü bulamayınca yolcu otobüsünü taş ve sopalarla kullanılamaz hale getirdi, otobüste büyük çaplı maddi hasar meydana gelirken, otobüs ve yolcular güvenlik amacıyla Manavgat Şehirler arası otobüs terminaline götürüldü. Yaşadıkları korku ve şaşkınlık yüzlerine yansıyan 19 yolcu farklı bir firmanın yolcu otobüsüne bindirilerek yollarına devam etmeleri sağlandı.

Jandarma olayla ilgili incelemelere devam ediyor.

Manavgat Son Haber / Adem Polat

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum