Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

10. Haftaya girmek için ilk 25 AP sıralamanızı düşürün

10. Haftaya girmek için ilk 25 AP sıralamanızı düşürün

Şabat’ı gösteremedi. İlk 15’in içinde bir kez kaybeden ve çok oyunculu modda yoldan geçen ve dövülen birçok takıma ne olduğunu bu şekilde belirleyeceğiz. Wake Forest ve Oklahoma State, ilk 25 için 10. Hafta gösterisine girerken, Ohio State, Georgia ve Tennessee Salı günü ilk kolej futbol sıralamasında yenilmeden kalmak için yüksek kaliteli bir rekabete karşı kaslarını esnetti.

SEC Doğu yarışmasını etkilemeyi başaramayan Güney Carolina ve Kentucky başta olmak üzere birçok takımın bu hafta anketten çekilmesi bekleniyor. AAC’nin favorileri Cincinnati, oyunun sonunda UCF’de bocaladıktan sonra da bu haftanın yeni sıralamasının dışında kalabilir. Bearcats’in konferanslardaki uzun galibiyet serisi, son dakikada RJ Harvey’in 17 yarda koşusu sayesinde sona erdi.

Oklahoma’nın Kansas Eyaleti yenilgisi büyük bir beraberlikti ve vahşi kedileri Big 12’nin tepesindeki TCU ile aynı dalga boyuna geri getirdi.

En son kolej futbolu, basketbol ve canlı kolej taahhütleri de dahil olmak üzere işe alım haberleri için 247Sports YouTube’a abone olun.

Ekim ayında sona eren çılgın bir hafta sonundan sonra AP’nin En İyi 25 10. Hafta sıralamasına ilişkin tahminlerimize bir göz atın.

READ  Pirates vs Bosses skoru: Canlı güncellemeler, maç istatistikleri, öne çıkanlar ve 'Sunday Night Football' akışı