Mart 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

2022 Britanya Açık Lideri: Canlı yayın, bugünkü golf sonuçları, Rory McIlroy’un St Andrews’deki dördüncü tur skoru

2022 Britanya Açık Lideri: Canlı yayın, bugünkü golf sonuçları, Rory McIlroy'un St Andrews'deki dördüncü tur skoru

2022 golf sezonunun son Grand Slam’inin son turu resmen sona eriyor ve tarihi 150. Açık’ta büyük bir bitişin eşiğindeyiz gibi görünüyor.Rory McIlroy, Victor Hovland sorumlu ve bol bol Cameron Smith, Cameron Young, Scotty Scheffler ve Dustin Johnson’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda takipçi, Pazar günkü St. Andrews’deki Old Course’taki 18 delik, tüm zamanların finali olabilir.

McIlroy ve Hovland, Cumartesi günkü rolün sondan bir önceki maçında dramayı tanıttıktan sonra Pazar günü son ikili olacaklar. İki atış, 66 yaş altı maçında 16 yaş altı maçına çıkıyor ve bu da onları dört vuruşla sahadan uzaklaştırıyor. McIlroy, Hovland’da potansiyel bir ilk tur galibinin yanı sıra bir avuç güçlü rakibini en üstte altı vuruş içinde ertelemeye çalışırken, ikinci bir Clarett Sürahisini – ve 2014’ten beri ilk majörünü – izliyor. .

Skor tablosunun tepesinde yıldızlarla dolu bir alan olan St Andrews, tarihi bir fon görevi görüyor ve buna basmak yılın ana finali, zaten hatırlarsınız. CBS Sports, bu hikayeyi aşağıdaki sonuçlar ve özelliklerle güncelleyecektir. Bu hikayenin üst kısmındaki canlı skorlara göz atın ve daha ayrıntılı Liderler SıralamasıVe Tur 4 kez te Ve tamamla TV programı kapsam kılavuzunu açın.

READ  Broncos'tan Randy Gregory ve Rams'tan Uday Aboshi, Noel arifesinde yumruk attıktan sonra askıya alındı