Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

2022 Grammy Ödülleri nasıl izlenir – ve en büyük konser gecesinde neler beklenir

2022 Grammy Ödülleri nasıl izlenir - ve en büyük konser gecesinde neler beklenir

Uzun bir aradan sonra, müziğin en önemli akşamı nihayet geri döndü. 2022 Grammy Ödülleri, 3 Nisan Pazar günü, Jack Harlow ve Olivia Rodrigo ile BTS, Brandi Carlisle, Billie Eilish ve Lil Nas X gibi yıldızların performanslarıyla gerçekleştirilecek.

gösteri miydi Gecikmiş Omicron dalgalanması sırasında ülke çapında COVID-19 vakalarındaki artış nedeniyle Ocak ayında. Şimdi, vakaların azalması ve eyaletlerin maske yönetmeliğini düşürmesiyle, müziği ve en büyük yıldızlarını kutlamak için verilen Grammy Ödülleri, CBS ve Paramount+’da canlı olarak geri dönecek.

Etkinlik, Los Angeles’taki şimdi yeniden adlandırılan Staples Center’da gerçekleştirilmek yerine, MGM Grand Garden Arena’da Las Vegas’a taşındı. Üst üste ikinci yıl için, komedyen ve “Daily Show” sunucusu Trevor Noah sunucu olarak geri dönecek.

İzleyicilerin Pazar günü dinlediklerinde neler bekleyebilecekleri burada.

Grammy nasıl izlenir

  • ne: 64. Yıllık Grammy Ödülleri
  • Tarih: 3 Nisan 2022 Pazar
  • zaman: 20:00 ET / 17:00 PT (kırmızı halı kapsama alanı 19:00 ET / 16:00 PT’de başlar)
  • Konum: MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada’da
  • televizyonda: senin yerel CBS İstasyonu
  • Çevrimiçi akış: Talep Üzerine Canlı Talep Üzerine olağanüstü +
  • Canlı güncellemeler: Güncellenen kazananlar ve süper yıldızlar listesi için CBSNews.com’u kontrol edin

64. Yıllık Grammy Ödülleri - Televizyon Yayını
Sunucu Trevor Noah, 3 Nisan 2022’de Nevada, Las Vegas’ta MGM Grand Garden Arena’da düzenlenen 64. Yıllık GRAMMY Ödülleri sırasında sahnede konuşuyor.

Kayıt Akademisi için Zengin Öfke/Getty Images


Büyük yıldızlar ve daha büyük şovlar

Gösteri ilk planlandığında Lady Gaga, Osbourne kardeşler, BTS, Brandi Carlyle, Billie Eilish ve Lil’ Nas X ile Jack Harlow ve Olivia Rodrigo’nun 2021’de yeni projelere başladıkları duyuruldu.

Geçen hafta, Kayıt Akademisi bir dosya duyurdu Genişletilmiş liste Jon Batiste, HER, Nas ve Chris Stapleton gibi şovlardan.

Bu yıl üç adaylık alan 12 Grammy Ödüllü Foo Fighters sahne alacaktı, ancak görünmeyecek sonraki modern ölüm Sevgili davulcudan, Taylor Hawkins.

Leslie Odom Jr., Ben Platt ve Rachel Ziegler ile Grammy Ödüllü Cynthia Erivo da podyuma çıkacak. Dörtlü, sevgili Amerikalı besteci Stephen Sondheim’a şarkılar ve ithaflar içeren In Memoriam bölümünde şarkı söyleyecek. kasımda kim öldü.

Tarih yazmak için bir gece mi?

Tüm büyük ödül törenleri gibi Pazar günü de birçok tarihi an barındırıyor.

Caz sanatçısı John Baptiste, “Freedom” albümüyle Yılın Rekoru ve animasyon filmi Soul’daki çalışmasıyla Görsel Medya için En İyi Film Müziği dahil olmak üzere toplam 11 adaylıkla gruba liderlik ediyor.. “

ilk onu taze Oscar ödülüPazar Gecesi Pop Kraliçesi Billie Eilish için büyük bir hit olabilir. “Her zamankinden daha mutlu” Pazar günü Yılın Rekoru Grammy Ödülü’nü alırsa, bu kategoriyi arka arkaya üç yıl kazanan ilk kadın sanatçı olacak.

BTS, yaz single’ları “Butter” ile Grammy kazanan ilk K-pop grubu olabilir ve Taylor Swift, efsaneler Paul Simon, Stevie Wonder ve Frank’i geçerek yılın en çok albüm kazanan sanatçısı olma şansına sahip. Sinatra.

READ  'The Northman' 1,4 Milyon Dolar, 'Kötü Adamlar' 1,1 Milyon Dolar, Nicolas Cage Hiciv 835K Dolar Perşembe Önizlemelerinde - Son Tarih