Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

2023 NFL biçerdöverinde OU’dan beş çıkarım

4 Mart 2023; Indianapolis, IN, ABD; Oklahoma geniş alıcı Marvin Mims (WO34), Lucas Oil Stadyumu’ndaki tatbikatlara katılıyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

Marvin Mims, Anton Harrison gibi, liseden beri hafife alınmış görünüyordu. Yine de Anton Harrison gibi zirveye yükseldi.

Mims, beklenenden daha iyi ölçüm ve test yaptığı için harika bir hafta geçirdi. Birçok kişinin inandığından daha uzundu, 4,38 saniyede 40’lık bir koşu ve 39 inç’in üzerinde bir dikey ile 10 fit, 9 inçlik geniş bir sıçrama yaptı ve alıcılar arasında 12. sırada yer aldı. 3 konisi 6.90 saniye ile dördüncü oldu.

Mims, bir Sooner olarak üç sezonda rutin olarak sahanın derinliklerinde büyük oyunlar oynasa da, OU’nun bir yıldızı olduğu açıktı. Yine de kariyerine dönüp baktığımızda, hala ondan yeterince alamadığımızı hissediyoruz.

Elbette, ikinci sezonunda QB tutarsızlıkları yaşadı, ancak onun kadar fiziksel bir numune görünce, nasıl daha fazla top yemediğini hayal etmek zor. Takımına her yıl karşılamada liderlik etti çünkü kendisini koruyan defans oyuncularından daha hızlıydı.

CeeDee Lamb, Marquise Brown, DeDe Westbrook, Sterling Shepard ve Ryan Broyles gibi WR’deki son büyük Sooner’ların aksine, Mims asla bir Büyük 12 şampiyonluk takımında oynamadı.

Takımın başarısızlığı, eski Sooners geniş alıcılar arasındaki algısını bulandıracak. Ancak Mims’in gruptaki performansı ve Oklahoma kariyeri, Sooners’ın üç yıldır bir yıldızı olduğunu gösterdi.

Artık ilk 100’de yer alacak bir kilit ve hatta geç bir birinci tur oyuncusu olarak ortaya çıkabilir.

READ  Durk Warrior, Launcheston Kupası günü şokunda kaybetti | seçici