Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

2023’teki Overwatch 2 iniş ve çıkışlarla doluydu

2023’teki Overwatch 2 iniş ve çıkışlarla doluydu

Blizzard 2023’te açılıyor Gözlem ve kontrolÜçüncü taraf işbirliği dünyası. İlki, derilerden ve diğer kozmetik ürünlerden oluşan bir koleksiyondu. Anime/mangadan uyarlanmıştır Tek yumruk adamdoğal olarak ortaya çıktı Gözlem ve kontrol“Tek Yumruklu Adam” Doomfist, yeni bir görünümle ana kahramana dönüşüyor. Elbise lüks ama etkinlik sırasında kostüm alan tek kahraman o değil. Asker: 76 kişi, Kiriko’nun yeşil peruğu korkunç bir kasırga gibi bükülen Mumen Rider olarak bisiklete binebilir ve Gözlem ve kontrolGenji doğal olarak yerleşik bir cyborg’a dönüşüyor Tek yumruk adamGenos Cyborg.

Geriye dönüp baktığımızda işbirliği tuhaftı çünkü Tek yumruk adam Üçüncü sezonu hala geliştirilme aşamasında ve son sezonu 2019’da yayınlandığından son zamanlarda pek bir şey yapmadı. Ancak görünümlerde, kamera hücrelerinde ve diğer kozmetik öğelerde şaşırtıcı derecede bir sevgi görülüyor ki bu da From Seeing Soldier: 76 kadar saçma. Hayatının Buna Bağlı Olması Gibi Tehditler.

İkinci büyük işbirliği K-Pop kız grubu Le Sserafim ile yapıldı ve muhteşem bir etkinlikti. Elimi tut, benimle yürü. Le Sserafim’in akılda kalıcı şarkısı için “Perfect Night” gibi güzel bir söz duydunuz mu? Zaferin tadını çıkardın mı? Tracer, Kiriko, Brigitte, D.Va ve Sombra K-Pop konserine hazırlanıyoren göz alıcı görünümlerden bazılarını sunuyor Gözlem ve kontrol Hiç deneyimledin mi? Peki öyle mi? Müzik videosunu izleyinDaha önce bahsedilen tüm kızların Le Sserafim’in partisine katıldığı ve mükemmel gecelerini geçirmek için çeşitli yeteneklerini kullandıkları yer? Hikmet. Onunla oynarken hâlâ Sombra derisini giyiyorum ve onu çıkarmaya da hiç niyetim yok.

Lou Seraphim/Blizzard Entertainment

Blizzard geçişler için ahırın dışına bakarken masanın diğer tarafına da baktı ve onu aldılar Şeytan Çapraz da. Moira şöyle konuştu: Sonunda aranjmandan düzgün bir görünüm elde ettimyine de ŞeytanTemalı co-op modu vasat ve çok yorucuydu. John Cena da ortaya çıktı Viral bir pazarlama kampanyasında Ancak bazı nedenlerden dolayı oyunun kendisi üzerinde hiçbir etkisi olmadı.

READ  AMD Radeon grafik kartları Windows 11'de Linux 6.2'ye göre daha iyi performans gösteriyor

İzlemiyor olsan bile Tek yumruk adam Veya Le Sserafim’in müziğiyle dans edin, İzleme 2İşbirliği etkinlikleri anlamlı geldi ve sanki sadece ucuz geçişler değildi. Blizzard, kendi kimliğinden ödün vermeden ortaklarının duygularını yakalamak için çok şey yaptı. Yer değiştirmeler stresli olabilir; Gibi oyunlar fortnite Benlik duygularını tamamen kaybedebilirler Çünkü dünyalarını başka mülklerin parçalarıyla dolduruyorlar. Ama çok uzak, İzleme 2 Kendi bağlamında bir şeyi övmenin mutlu bir yolunu buldu. – Kansas’ta