Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

5 Mayıs 2022 Perşembe günü kaba burç ile üç burç

YourTango

Vaat ve planla dolu bir gün olarak başlayan şey, kendi kaos ve karışıklık versiyonuna dönüşebilir. Bugün sadece işaretleri yanlış anladığımız bir gün değil, aynı zamanda haklı olduğumuzu düşündüğümüz ve duygularımız konusunda ısrarcı olduğumuz bir gün.

Bu günü zorlaştıran şey, haklı olmamamız; Aslında, normdan o kadar uzağız ki, yanlış hamle yaptığımızda bunun bariz olması gerektiğini – bugün 5 Mayıs’ta Venüs ve Uranüs Güneşi’nin kare ay kavuşumu sırasında yapacağımız hareket.

Bugünkü sorunumuzun kökü muhtemelen ne olacak, anlayamadığımızdır. Partnerin amaçları; Sanki aniden derinlere indiler ve işte buradayız, kendi kodlarını çözmeye çalışıyoruz. Neden sadece tükürmüyorsun?

Mesajlarını bize iletmek için içinden geçtikleri bu tuhaf şarkılar ve danslar neler?

İlişkili: 5 Mayıs 2022 Perşembe her burç için günlük burç yorumları…

“Şarkı ve dans rutini”nin reddedilme korkusu ve gerçek duygularını söylemeden akıllarından geçenleri dile getirmeleri için sadece onlar için olduğunu keşfedeceğiz. Başka bir deyişle, pasif saldırganlık aşırıya.

Böylece partnerimizin konuya gelememesiyle de ilgileneceğiz. Ve bu sinir bozucu olurdu. Bir ilişkideki önemli zamanlarda, aklımızdan geçenleri söylemek için “oyunlara” başvurmamız gerektiğini düşünmek zor.