Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Aaron Hicks göreve atandı

Aaron Hicks göreve atandı

CINCINNATI – En uzun süre görev yapan oyuncunuzu bırakmak asla kolay değildir. Ancak Yankees, dış saha oyuncusu Aaron Hicks’ten uzaklaşmaları gerektiğini hissetti.

Menajer Aaron Boone, “Zor bir karar, vermemiz gerektiğini hissettiğimiz bir karar,” dedi.

33 yaşındaki Hicks, Yankees’in Reds’e karşı oynadığı maçtan önceki Cumartesi göreve atanacaktı. Yankilerle sekizinci yılındaydı ve 76 maçta bir home run ve beş RBI ile .188/.263/.261’i kesiyordu. Hicks’in Bronx’taki en iyi sezonu, 137 maçta 27 home run ve 79 RBI ile 0,248’e ulaştığı 2018’de geldi.

2019-21’den Hicks, çeşitli yaralanmalarla sınırlıydı ve geçen yıl sekiz home run ve 40 RBI ile 0,216’ya ulaştı. Hicks, 2022’de Yankees’in sezon sonrası kadrosuna dahil edildi, ancak Amerikan Ligi Serisinde sezon sonu dizinden sakatlandı.

Hicks’in 2019 sezonundan önce imzaladığı yedi yıllık, 70 milyon dolarlık uzatma sözleşmesinin bitmesine hâlâ iki yıldan fazla zaman var.Yankees’in, Hicks’e iptal edilemez feragatnameler vermeden önce takas etmesi için yedi günü olacak. Bu yıl 10,8 milyon dolar kazanıyordu ve 2026’da 1 milyon dolarlık bir satın alma ile 12,5 milyon dolarlık bir takım seçeneğiyle sözleşmesinde 9,8 milyon dolar değerinde iki yılı daha vardı.

Boone, “Çok konuşuldu,” dedi. “Açıkçası zor [move]. Greg Allen’ı yakalayabildiğimizde – onun bir dış koşulu vardı – bir karar vermemiz gerekiyordu. Aaron için zor bir roldü.

“Bu, Greg’in kariyeri boyunca pek çok yerini doldurduğu bir şey. Bu yıl gerçekten iyi oynadı. Kariyeri boyunca gördüğümüz benzer becerilere sahip. Rolü daha önce oynadı ve iyi oynadı. “

232’ye ulaştı ve 2021 sezonunun bir bölümünü Yankees ile geçirdi ve 15 maçta 0,417 taban yüzdesi ile 0,270’e ulaştı. Cumartesi günü maç saatinden önce Cincinnati’ye gelmesi gerekiyordu.

Bon Hicks, Cumartesi günkü yarışmadan önce karar hakkında bilgilendirildi.

“zor [conversation]Bonn dedi. “Benim açımdan biriyle beş yıldan fazla bir süredir. Belli ki benden önce gelmiş. Bu aile. Bu adamlarla her şeyi yaşıyorsun. Belli ki Aaron’la bazı iniş çıkışlar yaşadı. Bizim için iyi sezonlar geçirdi. Bazıları Son birkaç yılda bazı mücadeleler ve bazı sakatlıklar yaşadı. Kolay bir konuşma değil.”

Boone, Hicks’in haberi bir profesyonel gibi aldığını söyledi.

Boone, “Sessiz ol,” dedi. “Belki bir düzeyde anlayış. Geleceğini görüp görmediğinden emin değilim. Eminim onunla yolda buluşacağız. Bugünkü konuşma oldukça doğrudan ve kasvetliydi. Rol için zor bir roldü. o.”

“Günün sonunda, Aaron için en iyisini diliyorum. Bence bir şekilde kalabalığın öfkesini aştı ve üstesinden geldi. Onun için sırada ne olacağını göreceğiz.”