Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

ABD Açık 3. Tur Canlı Güncellemeler, Skor Tablosu: Bryson DeChambeau, Pinehurst’teki baskın maçta 3 atışla kurtuldu

ABD Açık 3. Tur Canlı Güncellemeler, Skor Tablosu: Bryson DeChambeau, Pinehurst’teki baskın maçta 3 atışla kurtuldu

Taşınma gününe ABD Açık’ta bir çaylağın öncülük etmesiyle başladık.

Pinehurst’ün 2 numaralı takımı geceyi tamamladığında Bryson DeChambeau sahanın geri kalanına karşı üstün bir üstünlük kurmuştu.

DeChambeau, Cumartesi öğleden sonra Kuzey Carolina’da üçüncü turda kurtuldu. 3 yaş altı 67’lik bir kart attı ve bir noktada herkes kaçarken sahanın geri kalanında dört vuruşluk komik bir üstünlük sağladı. Pazar günkü final turuna üç vuruşluk bir farkla girecek ve ABD Açık’ta ikinci galibiyetini elde etmeye çalışacak.

DeChambeau, Cumartesi gününü 69’un altında 1 puanla bitiren Mathieu Pavone ile birlikte sahaya çıkacak. Yaklaşık on yıldır hiçbir majör kazanamayan Rory McIlroy da bu hafta dördüncü sırada yer alıyor. Cumartesi günü kısa bir süreliğine de olsa bu karışımın içinde yer aldı ancak son dört deliğinden ikisini geride bırakarak geride kaldı. Geçen sonbahardaki Ryder Cup’tan bu yana ilk kez birlikte oynayacakları sondan bir önceki grupta Patrick Cantlay ile ortak olacak.

Hideki Matsuyama bu hafta 2 sayı farkla beşinci sırada yer alıyor. Güne tek vuruşla önde başlayan Ludvig Åberg, arka dokuzda acımasız bir üçlü bogey yaparak günü 3. sırada tamamladı. Matsuyama’yla gidecek. Tyrrell Hatton ve Tony Finau bir noktada berabere kaldılar ve final turuna çıkan diğer ortalama golfçüler arasında yer almıyorlar.

Öte yandan üst sıralarda yer alan Scottie Scheffler yine mücadele etti. ABD Açık’ta golfün “zihinsel bir işkence odası” gibi olduğunu söyledi.

Eğer çay saati arıyorsanız, onları burada bulacaksınız.

Nasıl izleneceğini arıyorsanız, o da bizde var.

Liderlik tablosunu kontrol etmek istiyorsanız, buraya tıklayın.

Prosedürü takip etmek için yardıma ihtiyacınız varsa aşağıdakileri yapın:

O yaşar49 güncelleme

 • Bryson DeChambeau hat-trick yaptı

  Aniden halktan biri haline gelen Bryson DeChambeau, Cumartesi günü Pinehurst’ü domine etti.

  Jay Busby’den daha fazlası Kuzey Carolina’da sahada.

  PINHURST, KUZEY KAROLİNA - 15 HAZİRAN: ABD'li Bryson DeChambeau, 15 Haziran 2024'te Pinehurst, Kuzey Carolina'da Pinehurst Resort'ta 2 No'lu Parkurda 2024 ABD Açık'ın üçüncü turunda 11. delikte atışını yapıyor. (Fotoğraf: David Cannon/Getty Images)PINHURST, KUZEY KAROLİNA - 15 HAZİRAN: ABD'li Bryson DeChambeau, 15 Haziran 2024'te Pinehurst, Kuzey Carolina'da Pinehurst Resort'ta 2 No'lu Parkurda 2024 ABD Açık'ın üçüncü turu sırasında 11. delikte şutunu oynuyor. (Fotoğraf: David Cannon/Getty Images)

  Bryson DeChambeau’nun Kuzey Carolina’daki liderliği hakkında daha fazlasını okumak için görsele tıklayın. (David Cannon/Getty Images)

 • Michael Campbell, değeri ne olursa olsun 2005’te kazandı.

 • Bryson DeChambeau maçı 3 vuruşla önde tamamladı

  Bryson DeChambeau 18’inci sırada yer aldı ve o gün ona 67’nin altında 3 puan verdi. Pazar günü sıfırın altında 7’de üç atışlık bir farkla girecek.

 • McIlroy ve Cantlay rövanş maçı

  Pazar günü Roma’daki kaosun ardından geriye dönmek çok eğlenceli olmalı.

 • 18’e sprint

  Bryson DeChambeau hiç vakit kaybetmedi. 18. vuruş noktasına kadar yer ayırdı, neredeyse anında vuruşunu yaptı ve çim sahanın soluna doğru yola çıktı. Bunun nasıl sonuçlanacağını göreceğiz.

 • Bryson yine yoluna devam ediyor

  Bryson tamamen geziniyor. Günün altıncısı olan 17’sinde bir kuşla geri döndü ve son deliğe doğru yine üç atışlık bir farkla öne geçti.

 • Bryson yine dart atıyor

  Evet, bu ikili Bryson’u asla sallayamadı. Başka bir kuş görünümü vermek için tişörtünü kupanın birkaç metre uzağına 17 numaraya sapladı. Şahane.

 • Bryson iki tanesini geri getiriyor

  Bu işleri değiştirir. Bryson DeChambeau, 16 numaraya güçlü bir vuruş yaptıktan sonra çifte umacı yaptı. Liderliği birdenbire sadece iki atış uzaktaydı ve kalan iki delik vardı.

 • Rory’nin günü bitti

  Rory McIlroy’un günü sona erdi ve onun hayal kırıklığına uğramadığına inanmak zor. Son dört çukurunda iki umacı yaptı ve 69’un altında 1’e giderken birkaç güzel kuş bakışını kaçırdı.

  Şu anda Bryson DeChambeau’nun dört atış gerisinde.

 • Bryson’ın ilerlemesi artmaya devam ediyor

  Bryson’un ilerlemesi artmaya devam ediyor. Rory McIlroy’un dördüncü sıraya düşmesi karşısında bir kez daha üzüldü. Yani DeChambeau’nun liderliği artık inanılmaz bir dört atışla, 15’inde eşit düzeyde bir iniş ve çıkış yapmaya çalışıyor.

 • Başka bir Bryson kuşu

  Bryson DeChambeau bu şeyle kaçmaya başlıyor. Zorlu bir sürüşün ardından bir kuş vuruşu daha yaparak farkı üçe çıkardı.

  Pinehurst’teki hayranlar da buna bayılıyor.

 • Bryson’ın farkı iki ve üç aberg’e çıktı

  Bryson 13. turda harika bir bakış attı ama kupayı zar zor kaçırdı. Kolay bir beraberliğe razı oldu ama Rory McIlroy onun hemen önünde olduğu için Bryson’ın farkı ikiye çıktı.

  Öte yandan Ludwig Aberg artık bu işin dışındaydı. Az önce 13 numaraya üç vuruş yaptı, bugünkü dördüncü çukura vuruşu oldu Beş atış arka. sert.

 • “Beni suçlama, özür dilerim.”

  Bryson kalabalığa istediklerini veremedi, bu yüzden sığınağa düştü.

  Elbette işine yaradı.

 • Rory aradaki farkı kapatıyor

  Rory McIlroy, ayın 14’ünde büyük bir kuş vuruşunun ardından tekrar oyuna geri döndü. Pazar günü Rory ve Bryson arasındaki son eşleşmeye bakıyor olabiliriz…

 • Rory gitmiyor

  Rory McIlroy orada takılıyor. 13’üncü sıradaki büyük kurtarış onu bu hafta 5’in altında tutuyor ve bu hala DeChambeau’nun iki puan gerisinde.

 • Bryson farkı 2’ye çıkarıyor

  Evet, Bryson DeChambeau iyi.

  Kalçası üzerinde çalışmayı bitirip günün en uzun sürüşünü tamamlayan Bryson, art arda ikinci uçağını batırmıştı. Şimdi başvurun 2.

 • Bryson DeChambeau işi hallediyor

  Bu arada Bryson DeChambeau’nun 11’inci bitirmeden önce yapması gereken bazı işler vardı.

  Sonra gün içinde daha uzun bir yolculuğa çıktı çünkü elbette yaptı.

 • Liderlik tablosu Rory’nin son kuşundan sonra (tekrar) güncellendi

  Buna ayak uydurmak giderek zorlaşıyor. Rory McIlroy, 5’in altındaki gruba katılmak için 12 numaraya kuş vuruşu yaptı. Bu onun son dört çukurdaki ikinci kuşuydu.

  Bryson DeChambeau önde olabilir ama Cumartesi günü önümüzde çok fazla golf maçı var. Liderlik tablosunun en üstüne bakalım.

  Skor tabloları

  1. Bryson DeChambeau -6 (10)

  T2. Matteo Pavone -5 (13)

  T2. Tony Finau’nun (11)

  T2. Rory McIlroy (12)

  T2. Ludwig Aberg (10)

 • DeChambeau komutayı tek başına devraldı

  Ludvig Åberg 10. turda kartal vuruşunu zar zor kaçırdı, bu yüzden kuşla yetinecek. Bu ona 5’in altında liderlik payı kazandırdı… ve bu yaklaşık 30 saniye sürdü.

  Greenside sığınağına kendince gülünç bir yaklaşım sergileyen Bryson DeChambeau, 6 Under’da lider kuş single’ını almak için bir aşağı bir yukarı gidip geldi.

 • 6-278’den Demir

  Bryson DeChambeau, 257 yardadan 630 yarda par 5,6’lık bir vuruşla 257 yardadan 6’lık bir vuruş yaptı. Ne yazık ki sadece 256’ya vurdu, yeşil taraf tuzağını temizlemeye bir yarda kaldı.