Haziran 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

AEW Fight Forever 27 Haziran’da yayınlanacak ve resmi duyurunun önümüzdeki hafta yapılması bekleniyor.

Birkaç gecikmeden sonra, AEW’nin ilk konsol video oyunu AEW Fight Forever için uzun bekleyiş sona eriyor. buna göre Bir dövüş seç, oyunun çıkış tarihi 27 Haziran olarak belirlendi – NJPW ile Yasak Kapı izleme başına ödemeden iki gün sonra; Resmi duyurunun önümüzdeki hafta yapılması bekleniyor.

Bu sabah, GameRanx bunu bildirdi Fransız perakendeci Just For Games Çıkış gününü 27 Haziran’a kaydırdı ve şimdi bu bir hata değilmiş gibi görünüyor. Haftanın başlarında, Xbox Mağazası oyun başarı ödüllerini listelemeye başladığında ve oyuncuların ön yükleme sürecini başlatmasına izin verdiğinde bir sürümün yakın olduğu anlaşıldı. Şimdi nedenini biliyoruz.

AEW, Kasım 2020’de AEW Games’in ve konsol oyunu projesinin kurulduğunu duyurdu. Ek olarak, o sırada ortaya çıkan önemli bir ayrıntı, 2000’lerin WWF No Mercy oyununa benzer bir şey olan uzun süredir güreş oyunu geliştiricisi Yuke’s’in dahil olmasıydı. Yönetmen Mercy Hideyuki “Geta” Iwashita da bir ölçüde gemide değildi.

Geçen yaz GamesCom gibi endüstri ticaret fuarlarında oyunun bir önizleme sürümü oynanmak üzere mevcuttu ve perakendeciler oyun için ön sipariş almaya başlıyor, ancak takvimde hiçbir zaman bir çıkış tarihi duyurulmadı.

READ  Horizon Forbidden West: PS5 için Burning Shores incelemesi hızlanıyor