Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Alia Bhatt’ın ‘Bebek Çok Yakında’ Gönderisinden Sonra, Neetu Kapoor’un Tepkisi Viral Oluyor

Alia Bhatt'ın 'Bebek Çok Yakında' Gönderisinden Sonra, Neetu Kapoor'un Tepkisi Viral Oluyor

Paparazziler Neetu Kapoor’u tebrik etti. Sadece bizim resmimiz)

Aktör Ranbir Kapoor’un annesi Neetu Kapoor’un, değerlendirdiği yetenek gösterisi grubu konusunda biraz temkinli davrandığı görülüyor. Fotoğrafçılar tarafından tebrik edilen Bayan Kapoor nedenini sordu ve ardından objektifi söylediğinde açıkça hazırlıksız bir şekilde spekülasyon yaptı:Baba Ban Ni Wali Ho (Büyükanne olacaksın.) Aktris Alia Bhatt, bugün ‘Bebeğimiz Yakında Geliyor’ başlıklı bir gönderi paylaştı ve hastanede kocası Ranbir’le birlikte ekrandaki ultrasonun sonucu gibi görünen şeye bakarken bir resim okuyarak ekranını kararttı. kalp emojisi Neetu Kapoor’a bastıktan sonra, paparazzilere “Yolda acemi Kapoor” olduğu söylendiğinde tekrarlanan “Teşekkür ederim” ile yanıt verdi.

Neetu Kapoor ayrıca şunları söyledi: “Dadi ban na, nani ban na O dünyadaki en iyi şeydir (büyükanne olmak dünyadaki en iyi şeydir). “Çoktan nani Samara için ailesi Riddhima ve Bharat Sahni’nin kızı, Neetu Kapoor’un kızıdır.

Her şey yetenek gösterisi grubunda oldu Dans Eden Deewan Juniors. Çeşitli Instagram hesaplarında paylaşılan bir video. Dengesini yeniden kazandıktan sonra Neetu Kapoor, Ranbir Kapoor’un bir sonraki filmi için alkış almayı başardı. parçalayıcı Yanına Brahmastra hangi ortak yıldız Alia.

Neetu Kapoor’un paparazzilere verdiği yanıtı buradan izleyin:

İnternet, Alia Bhatt’ın gönderisindeki “bebek”in paparazzilerin dediği gibi aslında Kapoor’un acemi olup olmadığından emin değil. Brahmastra, hangi Eylül ayında yayınlandı. Alia’nın gönderisine yapılan bazı yorumlar, kendisinin ve Nisan ayında evlenen Ranbir Kapoor’un filmleri için bir tanıtım dublöründe olduklarını gösteriyor.

Eğer öyleyse, bu Alia ve Rambir ailelerinin üyelerinin dahil olduğu oldukça karmaşık bir kampanyadır. Alia’nın annesi Soni Razdan, Instagram hikayelerinden birinde “Kupamız bitti” yazdı.

Ranbir Kapoor’un kız kardeşi Riddhima, Instagram hikayesine “Çocuklarımın bebeği oluyor” yazdı.

18f4s6n

Alia’nın kız kardeşi Shaheen Bhatt, “Anne ve Baba” başlığıyla Alia ve Ranbir’in bir resmini paylaştı. Riddhima, gönderiye “Merhaba elmas. “

Bu, Alia Bhatt’ın bu sabah paylaştığı, viral hale gelen ve trafiği durduran gönderi:

BrahmastraAyan Mukerji’nin yönettiği, Amitabh Bachchan, Nagarjuna ve Muni Roy’un oynadığı film. 9 Eylül’de piyasaya çıkıyor.

READ  Denzel Washington, Will Smith'e şaplak atıyor: "Kimi kınayacağız?"